☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Замовити в Києві новинку – одноразову електронну сигарету SAB на 2500 затяжок

SAB 2500
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Apple cake (яблучний пиріг) Apple cake (яблучний пиріг)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Banana yogurt (банановий йогурт) Banana yogurt (банановий йогурт)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Caramel cream (крем карамель) Caramel cream (крем карамель)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Coconut ice cream (кокосове морозиво) Coconut ice cream (кокосове морозиво)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Cuban cigar (кубинська сигара) Cuban cigar (кубинська сигара)
440.00грн
New ★4 Закінчився
SAB 2500 Cucumber lemonade (огірковий лимонад) Cucumber lemonade (огірковий лимонад)
440.00грн
New ★5 Закінчився
SAB 2500 Full energy (енергетик) Full energy (енергетик)
440.00грн
New ★5 Закінчився

Одноразова електронна сигарета – pod-система SAB у Києві

Друзі, на сторінках нашого каталогу з’явилося достойне поповнення, а саме – одноразова електронна сигарета – pod-система від компанії SAB! У цій статті ми із задоволенням розповімо вам про новинку, її переваги, характеристики і приголомшливі смаки! Цей под однозначно виділяється серед своїх конкурентів - стильніший, потужніший і має величезну кількість міксів у каталозі смаків. Рідина на сольовому нікотині, а значить ідеально підходить тим, хто переходить із сигарет на електронний аналог. Кидати сигарети можна елегантно, зі смаком і у своє задоволення! А електронна сигарета SAB стане вашим найкращим помічником у цій нелегкій справі.

Які смаки пропонує виробник pod-систем SAB?

Погодьтеся, що у багатьох вейперів одноразові електронні сигарети асоціюються з невисокою якістю продукції і що головне – з невеликим вибором смаків, які до того ж усім давно набридли. Але SAB розриває шаблони та розвіює міфи, адже у 2023 році навіть якість одноразових пристроїв на висоті! SAB однозначно нам довів, що вибір смаків та їх якість може дуже приємно здивувати. Тут у колекції близько 45 композицій, і це багатогранні цікаві мікси. Наприклад, як вам карамельний капучино, пінаколада, фісташкове морозиво, вафлі з кленовим сиропом чи свіжоспечений яблучний пиріг? З рештою смаків вам варто ознайомитися самим, адже абсолютно кожен з них вартий вашої уваги.

Особливості електронної сигарети SAB та основні характеристики

Для багатьох вейперів pod-система SAB стане приємним відкриттям, тому вам необхідно докладніше дізнатися про неї. До особливостей паріння можна віднести:

 • Легкість використання. Жодних додаткових кнопок, віконець і т.д. Вам не знадобиться навіть інструкція, тому що все, що вам потрібно зробити, щоб почати парити - це зробити затяжку. Пристрій самостійно почне нагрівати жижу та перетворювати її на пару.
 • Рідина в поді замішана на основі сольового нікотину, який дозволяє швидко вгамувати нікотиновий голод, має відмінну смакопередачу. Міцність нікотину – 20 мг/мл або 2%. Кількість рідини – 7 мл.
 • Електронна сигарета має певну кількість затяжок, а саме – 2500. Це максимальна кількість, яка дозволить вам повною мірою насолодитися смаком рідини та парінням загалом.
 • Цей вид електронних сигарет не обслуговується вейпером.
 • Колір корпусу залежить від вибраного вами смаку.
 • Тип акумулятора – вбудований
 • Вага пристрою – 51 г

Склад рідини для pod-системи SAB

Крім сольового нікотину, про який ми згадали трохи вище, у рідині є ще кілька компонентів. А саме:

 1. Рослинний гліцерин (VG) – це компонент, який має трохи в'язку консистенцію, запах і смак відсутній. Необхідний для створення пари.
 2. Пропіленгліколь (PG) - компонент, що виступає в ролі розчинника інших компонентів. Разом з VG утворюють основу рідини. З його допомогою яскравіше відчувається смак, аромат та міцність заправки.
 3. Ароматизатори необхідні для того, щоб рідина мала смак та запах. У жижах від SAB представлені мікси, а значить, що у складі не одна аромка, а ціла композиція з декількох смаків.
 4. Про сольовий нікотин хотілося б додати, що цей компонент дозволяє вашому організму швидко вгамувати нікотиновий голод. Пара виходить дуже м'якою і не б'є по горлу. Відмінно поєднується з PG, що дозволяє заправці бути яскравою, насиченою, довготривалою.

Одноразова pod-система від компанії SAB – це приємна можливість порадувати себе чимось новим, унікальним та якісним. Впевнені, що багато смаків з каталогу ви до цього ще не куштували. Будемо раді вас здивувати! Для ознайомлення із продукцією на сайті Vaper`s lab можете перейти сюди.