☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

База для вейпа - основа для самозамісу, 50/50, 60/40, 70/30

База для електронних сигарет Balance 100 Balance 100 мл
70.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Balance 250 Balance 250 мл
150.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Balance 500 Balance 500 мл
200.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Cloud 100 Cloud 100 мл
70.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Cloud 250 Cloud 250 мл
150.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Cloud 500 Cloud 500 мл
200.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Optimal 100 Optimal 100 мл
70.00грн
Міцність
База для електронних сигарет Optimal 250 Optimal 250 мл
150.00грн
Міцність

Вигідно замовити найкращі бази для електронних сигарет у Києві 

База для вейпа є спеціальною речовиною, яка використовується для створення рідини для електронних сигарет. Вона не має запаху та повністю готова до застосування. Потрібно лише залити у вейп. Для надання смаку додається ароматизатор, міцність регулюється кількістю нікотину. База включає: гліцерин, пропіленгліколь, допоміжні компоненти. На сайті Vaper's Lab можна замовити бази на основі пропіленгліколю марки BASF та KLK OLEO гліцерину. У нас можна замовити основу Hysteria. Вона абсолютно не шкідлива для здоров'я та навколишнього середовища. Все, що вам потрібно – вибрати пропорцію VG/PG.

База Hysteria Balance - 50VG/50PG

Це відмінний варіант, який гарантує отримання хорошого аромату та видимої пари. База підходить для електронних сигарет різної потужності. З неї виходить дуже смачна сольова рідина. Застосовуючи цю базу, можна значно економити на ароматизаторі. Цей варіант має яскравий смаковий ефект.

База Optimal – 60VG/40PG

Основа, де переважає гліцерин. Рідина виходить менш густою, і пари небагато. У цьому варіанті передбачається використання більшої кількості ароматизуючих речовин. Часто застосовується для електронок малої потужності.

База Hysteria Cloud - 70VG/30PG

Цей варіант підійде для любителів великих клубів пари та легкого смакового відтінку. Основним компонентом бази є гліцерин, він значно зменшує смак. Потрібно збільшити кількість ароматизаторів. Ця база підходить для всіх вейпів, бо для нагрівання рідини потрібна велика потужність. Відмінно підійде для RDA дріпок.

Переваги замовлення готової бази в онлайн-магазині

Магазин Vaper's Lab реалізує готові основи 100 та 500 мл. Замовляючи у нас, ви отримуєте:

  • різні співвідношення компонентів VG/PG;
  • оптимальну якість продукції (99,9% очищення);
  • гарантію безпечного використання для здоров'я;
  • доставку до будь-якої точки країни.

Хороша база для вейпа – гарантія приємних відчуттів під час пускання пару. Якщо ви шукаєте якісну основу для електронних сигарет, звернулися за адресою. У нас лише перевірені товари від відомих виробників. Ми створюємо бази самотужки. Тому відповідаємо за склад та його якість. Бази з розумінням справи – те, що ми можемо запропонувати вам зараз! Звертайтесь, ми допоможемо підібрати оптимальний варіант. Детальніше


Поширені запитання

Виробник: (BASF) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: СH2(OH)-СH(OH)-СH3

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Виробник: (KLK Oleo) Німеччина

USP/EP Ступінь очищення: вища, 99.8%

Тип: фармакопейний, харчовий

Хімічна формула: C3H5(OH)3

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.