☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина для електронної сигарети Dreamer Ambition, Dreamer "Paradice", Dreamer "Desire

Dreamer 60 мл Набір 3x60мл Набір 3x60мл Dreamer
450.00грн 350.00грн
-22% ★4 New
Міцність
Dreamer 60 мл Ambition Dreamer Ambition 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★4
Міцність
Dreamer 60 мл Desire Dreamer Desire 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5
Міцність
Dreamer 60 мл Paradice Dreamer Paradice 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5
Міцність
Для когось вейпінг може бути відносно новим заняттям, але він має безліч відданих шанувальників. Ця індустрія допомогла мільйонам людей кинути курити тютюн або хоча б скоротити його споживання.
Все частіше можна побачити людей на вулиці, які парять під час прогулянки, сидять біля кафе зі своїми друзями та насолоджуються ароматною парою або рекомендують електронні сигарети друзям-курцям. Є також змагальні ігри для людей, яким подобається вейпити, і цілі фестивалі, де вейпери можуть зібратися разом, щоб побалакати про вейп життя.

Як з'явилися електронні сигарети?

Електронні сигарети, якими ми їх знаємо, з'явилися тільки в 2003 році. Прототип електронки був винайдений у Пекіні, Китай, Хон Ліком, 52-річним курцем та фармацевтом.
Компанія, в якій він працював на той час, розробила його прототип і продала сприйнятливій китайській публіці – це був успіх!
До 2006 року електронні сигарети з'явилися в Європі, а згодом і в Північній Америці. Спочатку вони були досить дорогими предметами, але з роками, у міру того, як їх з'являлося дедалі більше компаній, ціна падала, а популярність зростала.

Що таке рідина для вейпа?

Міцність, смак, торгова марка - вибір рідин для електронних сигарет величезний. На щастя, у Vaper`s Lab є що Вам запропонувати!
Мало хто знає, що насправді міститься в рідині для паріння. Рідина для вейпа, також відома як "жижа" або "жижка" для вейпа, є речовиною, яка міститься в резервуар електронної сигарети. Залежно від наявного у вас комплекту для вейпінгу і ваших власних температурних переваг, жижа для вейпа нагрівається до температури від 90°C до 200°C, внаслідок чого він перетворюється з рідини на пару.
Буває рідина для вейпа з нікотином купити, а також рідина для вейпа без нікотину.
Рідина для електронних сигарет з нікотином.
Рідина для вейпа 60 мл лінійки Dreamer

Dreamer – це лінійка заправок для електронних сигарет, які, безумовно, відрізняються приємним поєднанням ціни та якості. Тільки уявіть, Ви можете купити нереально насичений мікс за дуже низькою ціною! Кращий вибір для тих, хто тягнеться за яскравими смаками.
Рідина для вейпа купити Україна можна у Vaper`s Lab.

Набір 3x60ml Dreamer  

Рідина для вейпа 60 мл з нікотином – це відмінний об'єм, щоб спробувати смачну жижу від Dreamer із вибраною вами міцністю!
Кому як не нам знати, як круто замовити набір і перепробувати абсолютно всі смаки. І кому як не Вам, правда? Як кажуть, все пізнається в порівнянні і ми раді відправляти Вам наші набори і з нетерпінням чекати на відгуки. Солодкий? Свіжий? Кожен по-своєму наповнює.

Dreamer "Ambition" 

Любиш екзотику? Отримуй яскравий фруктовий вибух лише за кілька затяжок. І ось уже ти пробираєшся тропічним лісом у пошуках нових ліан для свого гамака. Смак натуральної солодощі наповнює максимально енергією, заряджає на день і захоплює кожного, хто вперше його пробує.

Dreamer "Desire" 

Перекусити солодким десертом можна із Dreamer "Desire". Це справжнісінька смакота з бананового крему з хрусткими горішками, заправлена ​​солодкою карамеллю. Вже течуть слинки! Райська насолода, воістину.

Dreamer "Paradise" 

Райська полуниця ніжно лягає на смакові рецептори, фруктові кільця і ​​ніжний чізкейк у чудовому балансі починають танцювати в солодкому танці. Смак ніжності та любові, прямо у вашій електронній сигареті. І нехай весь світ зачекає.

Рідина для вейпа безкоштовно отримати доставку, ви можете замовивши продукції понад 800 грн, і тоді доставка буде за рахунок вейпшопу Vaper`s Lab!
Рідина для електронних сигарет 12 мг нікотину можна купити в вейпшопі Vaper`s Lab.

Поширені запитання

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Так, теоретично це можливо. Але слід врахувати той факт, що далеко не всі смаки при змішуванні дадуть добрий підсумковий результат. Потрібно розуміти, що ви змішуватимете певні аромати у співвідношенні 1:1, і ваш кінцевий смак не буде багатогранним, а просто змішається в одну купу. Також потрібно пам'ятати про те, що існує безліч невдалих смакових композицій, поєднання яких не викличе у парильника приємних відчуттів.

Приклади невдалого змішування:

Шоколад + папайя

Мед + абсент

Тютюн + грецький йогурт

Приклади вдалого змішування:

Яблуко + банан

Вишня + енергетик

Диня + м'ята

Якщо ви все ж таки переживаєте, що після змішування отримаєте несмачну жижку, то рекомендуємо звернути увагу на наші авторські та преміальні (премки) рідини для заправки електронних сигарет, які ви зможете знайти в розділі «Рідини». Всі наші мікси гармонійно підібрані та протестовані, і ви цим можете бути впевнені в тому, що отримаєте смачну та ароматну рідину.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Багато хто вважає, що розрахунок споживання рідини при чистому койлі, свіжій бавовні і випарнику, що не протікає, виглядає так:

1мл. рідини = 20 - 25 крапель,

1 крапля = приблизно 3 – 5 затяжок.


Виходячи з цього отримуємо: 1 мл. рідини дорівнює приблизно 70 – 80 затяжкам або 5 – 6 звичайним сигаретам. Середній користувач електронних парогенераторів викурює приблизно 2 – 10 мл рідини на день. З цього можна дійти невтішного висновку, що пляшечки рідини обсягом 30 мл вистачає на 4 – 15 днів.

Однак слід пам'ятати, що кожен девайс випаровує рідину по-різному і ці показники можуть відрізнятися у різних моделей.

Щоб відповісти на це питання, слід врахувати пару дуже важливих нюансів, щоб зробити ваше паріння максимально комфортним.

Якщо ви курили, наприклад, сигарети з міцністю 6 мг, але перейшли на пару і купили собі вейп Ego-формату, то для повноцінної імітації удару по горлу слід брати рідину для заправки з міцністю 9-12 мг нікотину. Така міцність дозволить вам задовольнити нікотиновий голод і постаратися максимально наблизити паріння до куріння аналогових сигарет.

Якщо у вас трубомод (IJust, Ego AiO, Vape Pen), то слід купувати рідину з приблизно такою ж кількістю нікотину, як було у ваших сигаретах, оскільки ці пристрої більш потужні і видають більше пари, а чим більше пара – тим більше нікотину ви споживаєте за одну затяжку.

Якщо ж у вас боксмод чи мехмод – то 1.5-3 мг ваш оптимальний варіант. Такі девайси генерують велику кількість пари, і щоб уникнути сильного удару по горлу та нікотинового передозування слід купувати рідину з міцністю в рази нижче, ніж у сигаретах, які ви курили.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати рідину для заправки електронних сигарет із будь-яким вмістом нікотину. Також наші менеджери зможуть вам підказати яка саме міцність підійде вам найбільше.