☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина для електронних сигарет XVape Tobacco mix, Apple Tobacco, Berry Tobacco, Hard Tobacco, Light Tobacco.

XVape Tobacco mix 60 мл Hard XVape Hard Tobacco 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність
XVape Tobacco mix 60 мл Light XVape Light Tobacco 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність
XVape Tobacco mix 60 мл Набір 4x60 мл Набір 4x60 мл XVape Tobacco mix 60 мл
640.00грн 450.00грн
-30% ★5 New
Міцність
XVape Tobacco mix 60 мл Apple XVape Apple Tobacco 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність
XVape Tobacco mix 60 мл Berry XVape Berry Tobacco 60 мл
160.00грн 130.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність

Для когось вейпінг може бути відносно новим заняттям, але має безліч відданих шанувальників. Ця індустрія допомогла мільйонам людей кинути курити тютюн або хоча б скоротити його споживання.
Все частіше можна побачити людей на вулиці, які парують під час прогулянки, сидять біля кафе зі своїми друзями та насолоджуються ароматною парою або рекомендують електронні сигарети друзям-курцям. Є також змагальні ігри для людей, яким подобається вейпити, і цілі фестивалі, де вейпери можуть зібратися разом, щоб поговорити про вейп-життя.


Як з'явилися електронні сигарети?
Електронні сигарети, якими ми їх знаємо, з'явилися лише у 2003 році. Прототип електронки був винайдений у Пекіні, Китай, Хон Ліком, 52-річним курцем та фармацевтом.
Компанія, в якій він працював на той час, розробила його прототип і продала сприйнятливій китайській публіці – це був успіх!
До 2006 року електронні сигарети з'явилися в Європі, а згодом і в Північній Америці. Спочатку вони були досить дорогими предметами, але з роками, у міру того, як їх з'являлося дедалі більше компаній, ціна падала, а популярність зростала.

Що таке рідина для вейпа?

Міцність, смак, торгова марка - вибір рідин для електронних сигарет величезний. На щастя, у Vaper`s Lab є що Вам запропонувати!
Мало хто знає, що насправді міститься в рідині для паріння. Рідина для вейпа, також відома як "жижа" або "жижка" для вейпа, є речовиною, яка міститься в резервуар електронної сигарети. Залежно від наявного у вас комплекту для вейпінгу і ваших власних температурних переваг, жижа для вейпа нагрівається до температури від 90°C до 200°C, внаслідок чого він перетворюється з рідини на пару.
Буває рідина для вейпа з нікотином купити, а також рідина для вейпа без нікотину.
Рідина для електронних сигарет з нікотином.


XVape Tobacco - це лінійка рідин, що підходить, як для цікавих новачків, так і для справжніх професіоналів. Від лайту і до харда лінійка порадує своїми смаками. Незабутня подорож починається вже зараз, пристебніться.

XVape "Berry Tobacco"

Ті самі потужні тютюнові нотки у поєднанні з улюбленою ягідною свіжістю в тандемі підірвуть емоції та вразять наповал кожного. Завжди мріяли політати у хмарах? Тоді рідина для вейпа купити Україна XVape "Berry Tobacco" для Вас!

XVape "Hard Tobacco"

для тих, хто не повертається на вибухи. Наповнюючий смак тютюну в солодко-принадній обгортці паленої карамелі одночасно додадуть сил і відпустять усі проблеми. Післясмак від першої затяжки змусить замислитись: "А чи потрібні тепер інші жижи?"
Купити рідина для вейпа 6 мг нікотину у Vaper`s Lab.

XVape "Light Tobacco"

Літаючою ходою в Light Tobacco. Ця жижа для вейпа з нікотином стане до смаку для будь-якого парника. Легкі та безтурботні хмари диму змусять розчинитися у задоволенні. Ніжний смак на найважливіших рецепторах здивує будь-кого.

Набір 4x60 ml XVape Tobacco mix

Все або нічого! Це девіз справжніх шукачів чогось гідного у світі вейп-смаків. Спробувати все, порівняти, вибрати лідера та просто класно попарити можна з нашим набором. Рідина для електронних сигарет 12 мг нікотину вже у Vaper`s Lab.

XVape Apple Tobacco

Кисле яблуко у приємному вигляді пара – що може бути краще? Дихайте справжньою фруктовою радістю та насолоджуйтесь злегка терпким, класичним тютюном. Для справжніх поціновувачів гарного смаку.

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Підбірка дешевих і смачних жижек для вейпа від VapersLab:

Рідини для вейпа Hysteria - 50грн за 30мл з будь-якою міцністю. 35 смакiв на вибір. Набір 5x30ml Hysteria, Набір 5x100ml Hysteria.

Рідина Quick Joy, коштуватиме  150грн - 120мл. Наборами виходить ще дешевше.

Відмінна лінійка рідин Big Boy 120мл за 180грн 5 смаків та міцність на вибір. Набір 5x120ml Big Boy виходить по 130грн за 120мл

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Багато хто вважає, що розрахунок споживання рідини при чистому койлі, свіжій бавовні і випарнику, що не протікає, виглядає так:

1мл. рідини = 20 - 25 крапель,

1 крапля = приблизно 3 – 5 затяжок.


Виходячи з цього отримуємо: 1 мл. рідини дорівнює приблизно 70 – 80 затяжкам або 5 – 6 звичайним сигаретам. Середній користувач електронних парогенераторів викурює приблизно 2 – 10 мл рідини на день. З цього можна дійти невтішного висновку, що пляшечки рідини обсягом 30 мл вистачає на 4 – 15 днів.

Однак слід пам'ятати, що кожен девайс випаровує рідину по-різному і ці показники можуть відрізнятися у різних моделей.

Щоб відповісти на це питання, слід врахувати пару дуже важливих нюансів, щоб зробити ваше паріння максимально комфортним.

Якщо ви курили, наприклад, сигарети з міцністю 6 мг, але перейшли на пару і купили собі вейп Ego-формату, то для повноцінної імітації удару по горлу слід брати рідину для заправки з міцністю 9-12 мг нікотину. Така міцність дозволить вам задовольнити нікотиновий голод і постаратися максимально наблизити паріння до куріння аналогових сигарет.

Якщо у вас трубомод (IJust, Ego AiO, Vape Pen), то слід купувати рідину з приблизно такою ж кількістю нікотину, як було у ваших сигаретах, оскільки ці пристрої більш потужні і видають більше пари, а чим більше пара – тим більше нікотину ви споживаєте за одну затяжку.

Якщо ж у вас боксмод чи мехмод – то 1.5-3 мг ваш оптимальний варіант. Такі девайси генерують велику кількість пари, і щоб уникнути сильного удару по горлу та нікотинового передозування слід купувати рідину з міцністю в рази нижче, ніж у сигаретах, які ви курили.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати рідину для заправки електронних сигарет із будь-яким вмістом нікотину. Також наші менеджери зможуть вам підказати яка саме міцність підійде вам найбільше.