☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідини для вейпа Geek Out джуси: виноград, ожина, журавлина, манго

Рідини для вейпа Geek Out 120 мл - Апельсиновий джус Geek Out - Апельсиновий джус 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідини для вейпа Geek Out 120 мл - Виноградний Мікс Geek Out - Виноградний Мікс 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідини для вейпа Geek Out 120 мл - Журавлиний Джус Geek Out - Журавлиний Джус 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідини для вейпа Geek Out 120 мл - Манго Geek Out - Манго 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність
Рідини для вейпа Geek Out 120 мл - Ожиновий Джус Geek Out- Ожиновий Джус 120 мл
250.00грн 200.00грн
-20% ★5
Міцність

Якщо ви новачок у вейпінгу або думаєте про перехід з тютюнових сигарет на електронні, вам слід знати кілька речей. Ми розглянемо деякі з найпоширеніших помилок, які ви можете зробити, будучи новачком-вейпером, щоб ви могли отримати максимальну користь зі свого шляху до електронних сигарет.

Немає запасних батарей

Батареї вважаються запальничками у світі вейпінгу! Як ваша запальничка може закінчитись, так і ваша батарея прийти до нуля. Проте з батареями для електронних сигарет немає можливості попросити когось про заряд.

Перевірте, які батареї підходять для вибраної електронної сигарети, і запасіться парою запасних.

Неправильний спосіб куріння

Одна з найбільших відмінностей, яку ви помітите, коли перейдете від тютюнових сигарет до електронних, полягає в тому, що потрібно вдихати по-іншому. Замість того, щоб вдихати швидкі затяжки, паріть, роблячи довгі м'які вдихи.

Використання неправильного дозування нікотину

Як і у випадку з наборами для вейпінгу, ви знайдете безліч рідин для електронних сигарет на вибір, і знання того, який рівень нікотину вибрати для вашої електронної рідини є дійсно важливим для початківців.

Не починайте з рідини для електронних сигарет з низьким вмістом нікотину і не припускайте, що ви зможете відразу відучити себе від куріння - вам потрібно поступово знижувати рівень до 0%, якщо ви відмовляєтеся від куріння. Таким чином, виберіть для початку рідину для вейпа з нікотином.

Як правило, пам'ятайте:

• Рівень нікотину 1,8%/18 мг для людей, які викурюють пачку цигарок на день.

• 1,2%/12 мг нікотину, якщо ви викурювали пачку легких сигарет на день або десять звичайних сигарет.

• 0,6%/6 мг нікотину, якщо ви мало курите, до десяти легких сигарет на день.

Купити жижу для вейпа 60 мл у Vaper`s Lab.

Використання лише однієї електронної рідини

Коли ви починаєте парити, ви потрапляєте у чудовий світ смаку! Існують сотні високоякісних електронних рідин, які можна спробувати, і немає причин зупинятися на чомусь одному.

Багато нових вейперів перейдуть відразу до рідини для електронних сигарет зі смаком тютюну або ментолу і залишаться з нею. Проблема в тому, що ви можете швидко звикнути до смаку та почати знаходити його незадовільним, що призведе до відмови від вейпінгу та повернення до тютюнових сигарет.

Чому б не скуштувати печиво з вершками, шоколадно-молочний коктейль, кавуновий чи яблучний смак? Дивуйте себе!

У Vaper`s Lab можна купити жижу для вейпа без нікотину та, головне, купити жижу для вейпа дешево.

Geek Out - це лінійка нереально соковитих рідин. Це технологія, яка використовує виключно якісні компоненти на славу яскравого смаку. Чи не побоїмося цього слова, легенда делікатесного вейпінгу вже перед вами. Купити рідину для вейпа України можна у Vaper`s Lab.

Geek Out - Апельсиновий джус 

До вашої уваги лінійка рідин для вейпа Vapers LAB "Geek OUT" створена нашими міксологами. Таких цитрусів ви ще не зустрічали! М'який, соковитий, просто ласий шматочок, який ніжно обволікає кожен ваш сантимент при вдиху. Цитрусове дихання для тих, хто парує для підзарядки.

Купити жижу для вейпа пром

Geek Out - Виноградний Мікс 

Ми міксим - ви насолоджуєтеся! Кожна виноградинка тільки й мріє потрапити до цього флакона, адже тільки в нашій жижи смак винограду накручується на максимум. Соковиті та димні – ідеальне поєднання. Спробувавши один раз, вже неможливо відірватись.

Geek out-ожиновий джус 

У пошуку неймовірно смачного та чогось новенького? Тоді ця жижа для вас! Така солодка та злегка кисла ожина наповнює почуттям повного задоволення та неймовірної пари. Цей смак для тих, хто не бажає вибирати між солодким та яскравим, соковитим та ніжним, вибуховим та розслаблюючим – все вже в одному флаконі.

Купити жижу для вейпа без нікотину в Україні

Geek out - журавлинний джус 

Щось абсолютно нове. Якщо ви звикли тримати лідируючі позиції, ставати першопрохідцем і, в цілому, почуватися на коні, цей смак точно для вас. Яскравий аромат, що заряджає смак, нескінченна пара.

Geek Out - Манго 

Солодка екзотика для всіх трудівниць. Влаштувати собі райський куточок прямо на дивані не складе труднощів з нашим міксом! Задоволення від відпочинку у смаку ніжного тропічного плоду, доставить максимум насолоди та емоцій.

Поширені запитання

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.