☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Сольова рідина для POD-систем Hysteria Salt 30 мл

Hysteria Salt "Blackberry" 30 ml Hysteria Salt "Blackberry" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Hysteria Salt "Bubblegum" 30 ml Hysteria Salt "Bubblegum" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Hysteria Salt "Chocolate" 30 ml Hysteria Salt "Chocolate" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Hysteria Salt "Cigar Cherry" 30 ml Hysteria Salt "Cigar Cherry" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Hysteria Salt "Cola" 30 ml Hysteria Salt "Cola" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Hysteria Salt "Cubana" 30 ml Hysteria Salt "Cubana" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Hysteria Salt "Dragon fruit" 30 ml Hysteria Salt "Dragon fruit" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Hysteria Salt "Mango" 30 ml Hysteria Salt "Mango" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність

Сольова рідина Hysteria 30 мл у 

До вашої уваги пропонується яскрава та різноманітна лінійка сольових рідин від Hysteria. Це 27 різних смаків, кожен з яких заслуговує на увагу. Вейпери вже давно оцінили якість та аромат цієї сольової жижи, тому рідини довго тримаються в топі.

Особливості заправки на сольовому нікотині Hysteria

Сольова заправка – спеціальна синтетична речовина, що створюється у лабораторіях. В основі органічний нікотин. До складу заправки входять кислоти, схожі за рівнем із кислотою в організмі, тому цей нікотин швидко всмоктується в кров і дає тривалий ефект. Сольова заправка дуже м'яка, навіть якщо парити максимальну міцність, ефект тротхіту відсутній. Крім сольового нікотину у складі заправки є компоненти. Це основа з пропіленгліколю та гліцерину, ароматизатори.

При парінні сольової заправки не утворюється багато пари. Це можна віднести до переваг, тому що вейпер може паритиі залишатися непоміченим. Сольові заправки призначені виключно для малопотужних пристроїв (pod-системи). Сольова жижа - ідеальний варіант для тих, хто хоче швидко перейти зі звичайних цигарок на паріння вейпів. Слід зазначити, що у складі колекції Hysteria 30 мл різні смаки: фрукти, ягоди, напої, цукерки, жуйка, тютюн.

Плюси сольової рідини Hysteria

До основних плюсів сольової жижи відносять насиченість і м'яку пару. Крім того, повільна витрата, щоб вгамувати нікотинову спрагу потрібно всього кілька затяжок. Ефект дотримується досить довго. Його флакончика зазвичай вистачає на 10 днів. Сольові заправки паряться на малопотужних подах, які коштують недорого. Це ідеальний варіант для вейперів-початківців, тому що не вимагає особливих знань і досвіду. Щодо грошей – теж виходить недорого. Наприклад, флакон заправки Hysteria обсягом 30 мл на сайті інтернет-магазину Vaper`s Lab коштує лише 200 гривень. Заправка доступна у двох варіантах міцності: 35 та 55 мг/мл.

Де придбати сольову заправку Hysteria у ?

Якщо ви шукаєте, де купити сольову заправку Hysteria, магазин Vaper`s Lab готовий допомогти. У нас представлений широкий вибір органічних та сольових заправок, а також основи, ароматизатори та інші супутні товари. Все це ви можете придбати за вигідними цінами з доставкою до будь-якої точки країни. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті, посилання

Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Так, теоретично це можливо. Але слід врахувати той факт, що далеко не всі смаки при змішуванні дадуть добрий підсумковий результат. Потрібно розуміти, що ви змішуватимете певні аромати у співвідношенні 1:1, і ваш кінцевий смак не буде багатогранним, а просто змішається в одну купу. Також потрібно пам'ятати про те, що існує безліч невдалих смакових композицій, поєднання яких не викличе у парильника приємних відчуттів.

Приклади невдалого змішування:

Шоколад + папайя

Мед + абсент

Тютюн + грецький йогурт

Приклади вдалого змішування:

Яблуко + банан

Вишня + енергетик

Диня + м'ята

Якщо ви все ж таки переживаєте, що після змішування отримаєте несмачну жижку, то рекомендуємо звернути увагу на наші авторські та преміальні (премки) рідини для заправки електронних сигарет, які ви зможете знайти в розділі «Рідини». Всі наші мікси гармонійно підібрані та протестовані, і ви цим можете бути впевнені в тому, що отримаєте смачну та ароматну рідину.