☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина для електронних сигарет Hysteria, фруктові та тютюнові десертні смаки

Hysteria 30 мл Banana Hysteria Banana 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★4
Міцність
Hysteria 30 мл Blackberry Hysteria Blackberry 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★5
Міцність
Hysteria 30 мл Bubblegum Hysteria Bubblegum 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★5
Міцність
Hysteria 30 мл CheeseCake Hysteria CheeseCake 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★5
Міцність
Hysteria 30 мл Chocolate Hysteria Chocolate 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★5
Міцність
Hysteria 30 мл Cigar Cherry Hysteria Cigar Cherry 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★4
Міцність
Hysteria 30 мл Cola Hysteria Cola 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★5
Міцність
Hysteria 30 мл Cubana Hysteria Cubana 30 мл
70.00грн 60.00грн
-14% ★5
Міцність
Багато хто парить вейп переслідуючи свої цілі. Комусь просто подобаються великі хмари пари та різноманітність смаків, комусь потрібна нікотинова дозаправка, хтось відвикає від сигарет за допомогою пари. Тому ми можемо поділити всі рідини на 2 види:

1) рідина для вейпа без нікотину
2) рідина для вейпа з нікотином

У першому варіанті ви отримуєте задоволення від паріння смаків, які ви самі вибрали. Це можуть бути фруктові, ягідні, десертні, освіжаючі аромати, випічка або будь-які напої, що завгодно. Безнікотинова рідина дає багато пари, вона сама по собі м'яка і в горлі немає першіння. Також така рідина безпечніша, адже у її складі лише натуральний гліцерин, пропіленгліколь у вигляді основи та ароматизатори, які також можуть бути натуральними. Безпечно це не тільки для вас, а й для дітей та тварин, які знаходяться поряд з вами. Про нікотинову залежність мови взагалі бути не може. Ви просто парите смачну пару і отримуєте від цього задоволення!

Другий варіант необхідний людям, які кидають палити шкідливі сигарети та поступово переходять на пару. У будь-якому випадку паріння – це набагато безпечніше як для вас, так і для оточуючих, адже пасивне куріння не менш шкідливе для здоров'я людини. У вейпінгу нікотин буває двох видів: звичайний та сольовий. Сольовий нікотин був винайдений синтетичним шляхом також з метою безпеки для організму. СН вбирається в кров у кілька разів швидше, що дає миттєве насичення нікотином і вам більше не хочеться курити. Лише кілька затяжок. Це дає свої переваги:

- Вам не потрібно витрачати багато часу на куріння;
- Ви можете парити де завгодно, адже пара від сольового нікотину практично немає, а значить ви не заважатимете оточуючим. Та й це робить вас непомітним, якщо палити хочеться прямо тут і зараз;
- СН економить ваші кошти, тому що його витрата невелика;
- відсутність у ньому ароматів або сторонніх смаків, чого не скажеш про звичайний нікотину;
- пара на сольовому більш м'яка, без першіння в горлі.

Є одна важлива умова при парінні на сольовому нікотині, для нього потрібна малопотужна електронка із сигаретною затяжкою, в якій рідина подається повільно. Це необхідно для того, щоб ви не отримали передозування СН. Але і це також ми можемо віднести до переваг, тому що малопотужні пристрої коштують набагато дешевше, ніж накручені девайси.

Щоб зробити самозаміс, тобто рідина для вейпа своїми руками, вам необхідно знати правильне дозування як сольового, так і звичайного нікотину. Це допоможе вам отримати максимальне задоволення від паріння, тому що в рідині буде достатньо нікотину.

Рідина для вейпа   від виробника Hysteria подобається дуже багатьом. Це має пояснення:

1. Hysteria має високу якість всіх компонентів, вся продукція сертифікована і перевірена часом.
2. Смак у рідин ненав'язливий, але досить яскравий, щоб задовольнити наші смакові рецептори. Тут все в міру.
3. Жижи легкі, повільно потягувати їх лише на задоволення.
4. Різноманітність смаків у колекції Hysteria близько 26 рідин.
5. Придбати жижу можна не лише окремо, а й у наборі.
6. Використовувати Hysteria можна на будь-якому пристрої - дріпка, бочок у вас або йогошка.
7. Флакони на 30 та 100 мл, ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант. Рідина для вейпа 100мл недорого можна придбати на сайті Vaper`s Lab.

Hysteria має такі обсяги флаконів:
- Рідина для вейпа 30 мл;
- Рідина для вейпа 100 мл.

Переваг у лінійки дійсно багато, давайте приділимо увагу смакам Hysteria. Тут ви можете знайти будь-яку рідину, навіть якщо ваші уподобання специфічні. Ось основні категорії:

- Фрукти;
- ягоди;
- десерти;
- Випічка;
- освіжаючі та тонізуючі рідини;
- напої;
- Екзотичні рідини;
- Тютюн.

Підсумувавши, можемо сказати, що Hysteria – це ідеальний варіант для тих, хто ніколи не курив і не планує, адже жижи легкі та смачні та їх приємно парити просто на своє задоволення. Але і для тих, хто любить міцніше, Hysteria також підійде, адже можна вибрати дозування нікотину від 0 до 12 мг/мл. Кожна жижа збалансована і максимально чітко відображає вибраний вами фрукт, ягоду або напій. Тобто паря ви дуже точно чуєте смак та аромат обраного продукту. Післясмак тривалий і не менш приємний.

 Рідина для вейпа недорого можна придбати на сайті Vaper`s Lab. Ми також часто проводимо акції та знижки, і придбати улюблену жижу можна за ще більш приємною ціною.

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Щоб відповісти на це питання, слід врахувати пару дуже важливих нюансів, щоб зробити ваше паріння максимально комфортним.

Якщо ви курили, наприклад, сигарети з міцністю 6 мг, але перейшли на пару і купили собі вейп Ego-формату, то для повноцінної імітації удару по горлу слід брати рідину для заправки з міцністю 9-12 мг нікотину. Така міцність дозволить вам задовольнити нікотиновий голод і постаратися максимально наблизити паріння до куріння аналогових сигарет.

Якщо у вас трубомод (IJust, Ego AiO, Vape Pen), то слід купувати рідину з приблизно такою ж кількістю нікотину, як було у ваших сигаретах, оскільки ці пристрої більш потужні і видають більше пари, а чим більше пара – тим більше нікотину ви споживаєте за одну затяжку.

Якщо ж у вас боксмод чи мехмод – то 1.5-3 мг ваш оптимальний варіант. Такі девайси генерують велику кількість пари, і щоб уникнути сильного удару по горлу та нікотинового передозування слід купувати рідину з міцністю в рази нижче, ніж у сигаретах, які ви курили.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати рідину для заправки електронних сигарет із будь-яким вмістом нікотину. Також наші менеджери зможуть вам підказати яка саме міцність підійде вам найбільше.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Підбірка дешевих і смачних жижек для вейпа від VapersLab:

Рідини для вейпа Hysteria - 50грн за 30мл з будь-якою міцністю. 35 смакiв на вибір. Набір 5x30ml Hysteria, Набір 5x100ml Hysteria.

Рідина Quick Joy, коштуватиме  150грн - 120мл. Наборами виходить ще дешевше.

Відмінна лінійка рідин Big Boy 120мл за 180грн 5 смаків та міцність на вибір. Набір 5x120ml Big Boy виходить по 130грн за 120мл

Точної відповіді на це питання немає досі, але з професійної точки зору, ґрунтуючись на відомих даних про пропіленглікол і гліцерин термін придатності рідини для електронних сигарет варіюється від 1 до 3 років, залежно від умов зберігання.

Також термін придатності безпосередньо залежить від якості інгредієнтів, які були використані для приготування готової жижи. У нашому випадку використовується виключно високоякісна продукція, тому ми можемо гарантувати вам абсолютну свіжість вашої рідини протягом двох років після приготування.

Ще однією проблемою може стати нікотин, який має властивість з часом окислятися. Рідина загалом не зіпсується, але може мати неприємний присмак та посилений удар по горлу. Парити таку рідину не рекомендується, оскільки вона може спричинити всілякі розлади ШКТ.

Замовляючи рідину для електронних сигарет у нас на сайті ви завжди отримаєте тільки свіжий, якісний та безпечний для паріння продукт. Vaper`s Lab намагається в першу чергу зробити так, щоб ваше паріння було комфортним і приносило вам тільки задоволення.

Ні. Політика нашої компанії не передбачає продаж рідини для електронних сигарет особам, які не досягли повноліття, навіть якщо в ній не буде нікотину.