☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Аромки для електронних сигарет Native Flavour Десертні, фруктові та тонізуючі смаки

Native Flavour "Banana" 30мл Native Flavour "Banana" 30мл
70.00грн
Об `єм
Native Flavour "Bergamot" 30мл Native Flavour "Bergamot" 30мл
70.00грн
Об `єм
Native Flavour "cranberry" 30мл Native Flavour "cranberry" 30мл
70.00грн
Об `єм
Native Flavour "Creme Brulee" 30мл Native Flavour "Creme Brulee" 30мл
70.00грн
Об `єм
Native Flavour "Lemon" 30мл Native Flavour "Lemon" 30мл
70.00грн
Об `єм
Native Flavour "Menthol" 30мл Native Flavour "Menthol" 30мл
70.00грн
Об `єм
Native Flavour "Mint" 30мл Native Flavour "Mint" 30мл
70.00грн
★5 Закінчився
Об `єм
Native Flavour "Wild Strawberry" 30мл Native Flavour "Wild Strawberry" 30мл
70.00грн
Об `єм

Ароматизатори для вейпа Native Flavour у місті

На сучасному ринку ароматизаторів представлена велика кількість різноманітних уподобань. Часто від такого розмаїття розбігаються очі. Що вибрати, яка лінійка найбільше підходить?

Одним із брендів, які здобули загальне визнання на ринку, є бренд Native Flavour. Це бюджетна лінійка, яка має невелику різноманітність уподобань, але підібрані вони дуже вдало. Незважаючи на невелику кількість, тут представлені всі відомі назви – ягоди, фрукти, десерти, напої, тонізуючі смаки. Будь-який з них ви зможете замовити у Києві. Всі компоненти цих ароматів відрізняються високою якістю складових компонентів.

Характерні риси лінійки Native Flavour

Ароматизатори - речовини, які необхідні для отримання яскравого та насиченого смаку самозамісу, а також його міцності. Ароматичні речовини від Native Flavour відрізняються невеликою витратою, вистачить 5-10%. Вони досить концентровані та насичені. Щоб отримати яскравий смак, вам не потрібно витрачати багато грошей. Всі смаки тут приємні, є класичні поєднання, незвичайні аромки. Всі аромати представлені у ємностях об'ємом 30 чи 100 мл. Розглянемо деякі з них.

  • Банан - улюблений багатьма аромат. У вейпінгу його відтворити досить складно, але Native Flavour із цим впоралася на всі 100%.
  • Бергамот - досить рідкісна аромка для вейпа. Цей аромат відомий там, хто любить чай. Бергамот у цій лінійці відрізняється яскравим та насиченим смаками.
  • Чорна смородина – відрізняється ідеальним балансом кислого та солодкого смаку. Це ідеальний смак для вейпінгу.
  • Лимон - аромка, яка дозволить відчути справжній приплив сил. Не варто недооцінювати його смак та аромат. Головне – не переборщіть із дозуванням.
  • Ментол - ароматична речовина зі смаком жуйки ментолу. Ідеальний смак літа.
  • М'ята – якщо свіжості ментолу вам не вистачило, то ця ароматична речовина точно дозволить створити коктейль, що освіжає.
  • Груша – аромат соковитої, стиглої груші. Солодка і терпка - аромат, який ви отримаєте.
  • Ананас – солодкий, яскравий смак із терпкими нотками. Це ідеальний смак для паріння. Аромка точно стане однією з ваших улюблених.
  • Переваги Native Flavour

Головною перевагою цього бренду є можливість легко змішувати аромки між собою. При цьому немає хімічного присмаку або аромату миючого засобу. Цей ароматизатор завжди дає приємні смаки. У каталозі на нашому сайті ви знайдете всі найвідоміші аромати. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті, джерело

Поширені запитання

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.