☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Ароматизатори tpa (TPA/TFA)

Ароматизатори для вейпа The Perfumer's Apprentice у  місті 

The Perfumer's Apprentice (TPA) – ароматизатор від легендарного американського виробника. Ця смакова добавка виготовлена із сировини найвищої якості. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете знайти усю лінійку смаків бренду.

Основні риси аромок бренду TPA

Рік заснування бренду 2004. На початку своєї діяльності вся компанія зводилася до одного невеликого магазинчика Санта-Крус, де продавалися ароматизатори. Вже до 2009 керівникам компанії вдалося вийти на новий рівень - поява та реєстрація бренду The Perfumer's Apprentice (TPA). На сьогоднішній день асортимент представлений більш ніж 250 ароматами. Крім того, вейпери можуть робити унікальні самозаміси, змішуючи різні аромати. Потрібно зазначити, що керівники компанії не зупиняються на досягнутому, тому з кожним роком до лінійки додаються нові і нові аромати. Аромати TPA – це найкраще для вейперів. Якщо ви хочете придбати їх у Києві, то Vaper`s Lab зможе вам у цьому допомогти. У каталозі продукції на нашому сайті ви зможете знайти такі ароматизатори: мандарин, папайя, диня, чізкейк, кориця, вишня, м'ята з перцем, кокосовий горіх, яблучний пиріг, баварський крем, вівсянка з ягодами. Для любителів тютюнових смаків – аромка тютюн із чорним медом. Серед ароматів напоїв рекомендуємо звернути увагу на такі: бурбон, молочний чай зі спеціями, шампанське, сода крем, м'ятний коктейль, молоко.

Переваги та дозування ТРА

Аромати The Perfumer's Apprentice використовуються виробниками рідин для вейпа повсюдно. Їх характерні такі риси:

  • Абсолютна безпека здоров'ю.
  • Насичений та яскравий смак.
  • Зручний об'єм флакона.
  • Доступна ціна.

Ми пропонуємо аромки, про які знає та цінує вся світова спільнота вейперів. Ароматичні добавки від ТРА допоможуть вам відчути справжню насолоду від паріння. Що стосується дозування ароматичної рідини, то вона представлена в обсязі 5 мл. З урахуванням смакових переваг концентрацію ароматичної речовини можна міняти. Якщо аромат вам здається слабким, слід додати ще кілька крапель речовини. Крім того, на вибір дозування впливають і такі параметри як: тип електронної сигарети та її потужність. У будь-якому випадку фахівці Vaper`s Lab зможуть допомогти вам у виборі ароматичної речовини для вашого вейпа. Детальнішу інформацію шукайте на сайті, посилання

Поширені запитання

Ароматизатори для вейпа спеціально розроблені для використання в електронних сигаретах і безпечні під час інгаляції. Ось деякі з найпоширеніших типів ароматизаторів, які можна використовувати як ароматизатори для вейпа:

1. Фруктові аромати: Аромати фруктів, такі як полуниця, малина, яблуко, апельсин та інші, користуються популярністю серед вейперів. Вони надають різноманітні фруктові смаки для вейп-рідини.

2. Десертні аромати: Аромати десертів, як-от ваніль, шоколад, карамель, пироги та печиво, додають солодкості та насиченості вашій вейп-рідині.

3 Ментолові аромати: Ментолові аромати надають відчуття свіжості та ментолової гостроти. Вони особливо популярні серед любителів прохолодних смаків.

4 Тютюнові аромати: Для тих, хто віддає перевагу тютюновим смакам, існують аромати, що імітують тютюн і сигари.

5. Напої аромати: Це аромати, які відтворюють смаки напоїв, таких як кава, кола, фруктові соки та багато іншого.

6. Ягідні аромати: Аромати ягід, такі як чорниця, ожина, журавлина та інші, дають змогу створювати ягідні мікси вейп-рідини.

7. екзотичні аромати: Ці аромати надають екзотичні та незвичайні смаки, такі як манго, ківі, гранат та інші.

8. Змішані аромати: Багато виробників пропонують змішані аромати, які поєднують кілька різних смаків в одній вейп-рідині.


Важливо вибирати ароматизатори від надійних виробників і слідувати рекомендаціям щодо дозування для створення смачних і безпечних вейпів.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.