☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина для електронних сигарет Geek Out мікси, джуси: виноград, ожина, журавлина, манго

Geek Out 60 мл - Апельсиновий джус Geek Out - Апельсиновий джус 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність
Geek Out 60 мл - Виноградний Мікс Geek Out - Виноградний Мікс 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність
Geek Out 60 мл - Журавлиний Джус Geek Out - Журавлиний Джус 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність
Geek Out 60 мл - Манго Geek Out - Манго 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність
Geek Out 60 мл - Ожиновий Джус Geek Out- Ожиновий Джус 60 мл
160.00грн 130.00грн
-19% ★5 New
Міцність

Якщо ви новачок у вейпінгу або думаєте про перехід з тютюнових сигарет на електронні, вам слід знати кілька речей. Ми розглянемо деякі з найпоширеніших помилок, які ви можете зробити, будучи новачком-вейпером, щоб ви могли отримати максимальну користь зі свого шляху до електронних сигарет.

Немає запасних батарей

Батареї вважаються запальничками у світі вейпінгу! Як ваша запальничка може закінчитись, так і ваша батарея прийти до нуля. Проте з батареями для електронних сигарет немає можливості попросити когось про заряд.

Перевірте, які батареї підходять для вибраної електронної сигарети, і запасіться парою запасних.

Неправильний спосіб куріння

Одна з найбільших відмінностей, яку ви помітите, коли перейдете від тютюнових сигарет до електронних, полягає в тому, що потрібно вдихати по-іншому. Замість того, щоб вдихати швидкі затяжки, паріть, роблячи довгі м'які вдихи.

Використання неправильного дозування нікотину

Як і у випадку з наборами для вейпінгу, ви знайдете безліч рідин для електронних сигарет на вибір, і знання того, який рівень нікотину вибрати для вашої електронної рідини є дійсно важливим для початківців.

Не починайте з рідини для електронних сигарет з низьким вмістом нікотину і не припускайте, що ви зможете відразу відучити себе від куріння - вам потрібно поступово знижувати рівень до 0%, якщо ви відмовляєтеся від куріння. Таким чином, виберіть для початку рідину для вейпа з нікотином.

Як правило, пам'ятайте:

• Рівень нікотину 1,8%/18 мг для людей, які викурюють пачку цигарок на день.

• 1,2%/12 мг нікотину, якщо ви викурювали пачку легких сигарет на день або десять звичайних сигарет.

• 0,6%/6 мг нікотину, якщо ви мало курите, до десяти легких сигарет на день.

Купити жижу для вейпа 60 мл у Vaper`s Lab.

Використання лише однієї електронної рідини

Коли ви починаєте парити, ви потрапляєте у чудовий світ смаку! Існують сотні високоякісних електронних рідин, які можна спробувати, і немає причин зупинятися на чомусь одному.

Багато нових вейперів перейдуть відразу до рідини для електронних сигарет зі смаком тютюну або ментолу і залишаться з нею. Проблема в тому, що ви можете швидко звикнути до смаку та почати знаходити його незадовільним, що призведе до відмови від вейпінгу та повернення до тютюнових сигарет.

Чому б не скуштувати печиво з вершками, шоколадно-молочний коктейль, кавуновий чи яблучний смак? Дивуйте себе!

У Vaper`s Lab можна купити жижу для вейпа без нікотину та, головне, купити жижу для вейпа дешево.

Geek Out - це лінійка нереально соковитих рідин. Це технологія, яка використовує виключно якісні компоненти на славу яскравого смаку. Чи не побоїмося цього слова, легенда делікатесного вейпінгу вже перед вами. Купити рідину для вейпа України можна у Vaper`s Lab.

Geek Out - Апельсиновий джус 

До вашої уваги лінійка рідин для вейпа Vapers LAB "Geek OUT" створена нашими міксологами. Таких цитрусів ви ще не зустрічали! М'який, соковитий, просто ласий шматочок, який ніжно обволікає кожен ваш сантимент при вдиху. Цитрусове дихання для тих, хто парує для підзарядки.

Купити жижу для вейпа пром

Geek Out - Виноградний Мікс 

Ми міксим - ви насолоджуєтеся! Кожна виноградинка тільки й мріє потрапити до цього флакона, адже тільки в нашій жижи смак винограду накручується на максимум. Соковиті та димні – ідеальне поєднання. Спробувавши один раз, вже неможливо відірватись.

Geek out-ожиновий джус 

У пошуку неймовірно смачного та чогось новенького? Тоді ця жижа для вас! Така солодка та злегка кисла ожина наповнює почуттям повного задоволення та неймовірної пари. Цей смак для тих, хто не бажає вибирати між солодким та яскравим, соковитим та ніжним, вибуховим та розслаблюючим – все вже в одному флаконі.

Купити жижу для вейпа без нікотину в Україні

Geek out - журавлинний джус 

Щось абсолютно нове. Якщо ви звикли тримати лідируючі позиції, ставати першопрохідцем і, в цілому, почуватися на коні, цей смак точно для вас. Яскравий аромат, що заряджає смак, нескінченна пара.

Geek Out - Манго 

Солодка екзотика для всіх трудівниць. Влаштувати собі райський куточок прямо на дивані не складе труднощів з нашим міксом! Задоволення від відпочинку у смаку ніжного тропічного плоду, доставить максимум насолоди та емоцій.

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Підбірка дешевих і смачних жижек для вейпа від VapersLab:

Рідини для вейпа Hysteria - 50грн за 30мл з будь-якою міцністю. 35 смакiв на вибір. Набір 5x30ml Hysteria, Набір 5x100ml Hysteria.

Рідина Quick Joy, коштуватиме  150грн - 120мл. Наборами виходить ще дешевше.

Відмінна лінійка рідин Big Boy 120мл за 180грн 5 смаків та міцність на вибір. Набір 5x120ml Big Boy виходить по 130грн за 120мл

Ні. Політика нашої компанії не передбачає продаж рідини для електронних сигарет особам, які не досягли повноліття, навіть якщо в ній не буде нікотину.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Багато хто вважає, що розрахунок споживання рідини при чистому койлі, свіжій бавовні і випарнику, що не протікає, виглядає так:

1мл. рідини = 20 - 25 крапель,

1 крапля = приблизно 3 – 5 затяжок.


Виходячи з цього отримуємо: 1 мл. рідини дорівнює приблизно 70 – 80 затяжкам або 5 – 6 звичайним сигаретам. Середній користувач електронних парогенераторів викурює приблизно 2 – 10 мл рідини на день. З цього можна дійти невтішного висновку, що пляшечки рідини обсягом 30 мл вистачає на 4 – 15 днів.

Однак слід пам'ятати, що кожен девайс випаровує рідину по-різному і ці показники можуть відрізнятися у різних моделей.

Ні. Вартість рідини може збільшитись лише якщо ви вибираєте великі обсяги. Політика нашого магазину не передбачає підвищення ціни, залежно від обраної міцності нікотину. Ви завжди можете вибрати міцність від 0мг до 12 мг для будь-якої рідини в нашому асортименті, і ціна від цього не змінюватиметься.

У виключення входять лише бази (основа) для самозамісу, у цьому разі ціна на певний обсяг буде змінюватися зі збільшенням кількості нікотину.