☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Де придбати сольову жижу Quick Joy 30 мл для pod-системи у Києв?

Quick Joy Salt 30 мл Milk Shake Quick Joy Salt Milk Shake 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Quick Joy Salt 30 мл Tasty Pie Quick Joy Salt Tasty Pie 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Quick Joy Salt 30 мл Wild Born Quick Joy Salt Wild Born 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Quick Joy Salt 30 мл Набір 4x30 мл Набір 4x30 мл Quick Joy Salt
1 200.00грн 800.00грн
-33% ★5
Міцність
Quick Joy Salt 30 мл Monkey Breakfast Quick Joy Salt Monkey Breakfast 30 мл
300.00грн 247.00грн
★5 Закінчився
Міцність

Сольова рідина Quick Joy 30 мл для POD систем у Києві

Quick Joy – лінійка рідин на сольовому нікотині, які стануть ідеальним рішенням для любителів десертних смаків. Тут ви знайдете відразу кілька ароматів: найніжніший молочний шейк, бананове фламбе, яблучний пиріг, мікс із ягід. Не сумніваємося, що вам захочеться спробувати усі ці жижки. Тому ми підготували комплексний набір, до якого входять одразу всі 4 смаки по 30 мл кожен. Який би смак ви не вибрали, абсолютно точно зможете отримати максимальну насолоду від паріння, тому що заправки від цього бренду ароматні, смачні та насичені.

Сольова рідина для пода: основні характеристики

Жижи для пода – заправки для електронних сигарет, що відрізняються невеликою потужністю. Відмінною рисою сольових заправок для пода є висока концентрація речовини, міцність, швидке насичення, максимальний ефект від паріння. Ці заправки здатні допомогти курцеві бросити згубну звичку м'яко та швидко і без шкоди здоров'ю. Quick Joy – сольова рідина, яка представлена у флаконах по 15 та 30 мл. Вона дуже економічна, оскільки витрата невелика. Для насичення організму вистачить лише кілька затяжок. На нашому сайті є зручний фільтр, який дозволяє вибрати категорію товару, обсяг тари, смаки, міцність речовини. Quick Joy доступний у двох варіантах міцності 25 та 50 мг.

Переваги заправки для пода Quick Joy

Якщо парити солодку рідину salt обдумано і не перевищувати дозування, то ви отримаєте виключно позитивний ефект від цього заняття. До переваг сольової заправки марки Quick Joy варто віднести:

 • Швидкість насичення нікотином. Усього 2-3 затяжок достатньо, щоб відчувати тривалий ефект.
 • Не дратує горло, немає неприємних відчуття у горлі. Процес паріння проходить дуже м'яко.
 • Мінімальна витрата рідини. Оскільки концентрація речовини досить велика, рідина витрачається повільно.
 • Чистий склад. Сольовий нікотин – синтетична речовина, яка проходить кілька етапів очищення. У ньому немає домішок та добавок.
 • Сольовий нікотин допомагає кинути палити. Суть у тому, щоб поступово замінювати куріння цигарок парінням.

Замовити заправки Quick Joy ви можете на нашому сайті Vaper`s Lab. Ми пропонуємо широкий вибір рідин для вейпів та інші супутні товари. Ціни на всю продукцію доступні, діє доставка у будь-яку точку України. Ознайомитися тут

Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Так, теоретично це можливо. Але слід врахувати той факт, що далеко не всі смаки при змішуванні дадуть добрий підсумковий результат. Потрібно розуміти, що ви змішуватимете певні аромати у співвідношенні 1:1, і ваш кінцевий смак не буде багатогранним, а просто змішається в одну купу. Також потрібно пам'ятати про те, що існує безліч невдалих смакових композицій, поєднання яких не викличе у парильника приємних відчуттів.

Приклади невдалого змішування:

Шоколад + папайя

Мед + абсент

Тютюн + грецький йогурт

Приклади вдалого змішування:

Яблуко + банан

Вишня + енергетик

Диня + м'ята

Якщо ви все ж таки переживаєте, що після змішування отримаєте несмачну жижку, то рекомендуємо звернути увагу на наші авторські та преміальні (премки) рідини для заправки електронних сигарет, які ви зможете знайти в розділі «Рідини». Всі наші мікси гармонійно підібрані та протестовані, і ви цим можете бути впевнені в тому, що отримаєте смачну та ароматну рідину.