☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Сольові жижи лінійки Dreamer Salt 15 ml для pod-систем

Dreamer Salt 30 мл Ambition Dreamer salt Ambition 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Dreamer Salt 30 мл Desire Dreamer salt Desire 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність
Dreamer Salt 30 мл Paradice Dreamer salt Paradice 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5
Міцність

Сольова рідина Dreamer Salt 30 мл у 

Dreamer Salt - лінійка сольового нікотину, яку точно оцінять любителі солоденького. На цій сторінці представлені усі смаки цього бренду. Рідини Dreamer подарують максимальне задоволення. Все, що потрібно від вас, заправити pod і парити. У складі лінійки три яскраві смаки, які подарують море задоволення.

Ambition – екзотичний фруктово-ягідний смак. Цей смак не схожий на традиційну класику, він більше підійде для любителів новинок та екзотики.

Desire – рідина з ідеальним смаком банана з горішками та солодкою карамеллю. Коли ви паритимете цю заправку, то в першу чергу відчуєте смак бананового суфле, потім терпкий смак горішків і насамкінець насолода дивовижної карамелі.

Paradice – ще один різновид сольової рідини зі смаком стиглої полунички з ніжним чізкейком.

Переваги сольової жижи Dreamer Salt

Крім класних смаків, рідини цієї марки відрізняються ще рядом переваг:

 • Легко паряться та швидко насичують організм.
 • Ефект після паріння триває годинами.
 • Нема удару по горлу, нічого ніде не дере.
 • Доступні ціни, є різні варіанти обсягу (15 та 30 мл).

Також до переваг слід віднести повільну витрату рідини, оскільки вона париться дуже ощадливо. У складі сольової жижи немає зайвих домішок, оскільки вона проходить кілька ступенів очищення. Висока концентрація діючої речовини.

Які електронні сигарети підходять для паріння сольової жижи?

Для заправки сольової рідини підходять виключно малопотужні пристрої, звані pod-системи. Це вид електронної сигарети, яку вирізняють компактні розміри, мала потужність, найпростіша система випарника. Стандартний pod складається з двох компонентів: випарник і блок акумулятора. Пристрої бувають двох типів: відкриті та закриті. Відкриті системи використовують для заправки готову жижу. Вейпер може самостійно заливати рідину в pod, чистити його, розбирати, налаштовувати. Пристрій підходить для тих, хто вже трохи розуміється на вейпінгу. Закриті поди оснащені змінним резервуаром (картриджем), який змінюється на новий, коли закінчується.

Багато вейперів вибирають малопотужні поди багато в чому через їхні переваги. Серед яких такі: компактність, мала вага, легкість застосування, невисока ціна, швидкість паріння.

Замовити рідини для пода та самі пристрої ви можете на сайті інтернет-магазину Vaper`s Lab. Ми маємо широкий вибір товарів для вейпінгу. ДетальнішеПоширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).