☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Де придбати сольову жижу Quick Joy 15 мл для pod-системи у Києві?

Quick Joy Salt Milk Shake 15ml Quick Joy Salt Milk Shake 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Quick Joy Salt Monkey Breakfast 15ml Quick Joy Salt Monkey Breakfast 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5
Міцність
Quick Joy Salt Tasty Pie 15ml Quick Joy Salt Tasty Pie 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Quick Joy Salt Wild Born 15ml Quick Joy Salt Wild Born 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Комбо набір "BS" Комбо набір "BS"
1 820.00грн 1 230.00грн
-32% ★5
Міцність
Набір 4x15 мл Quick Joy SALT Набір 4x15 мл Quick Joy SALT
520.00грн 370.00грн
-29% ★5 New
Міцність

Сольова рідина Quick Joy 15 мл для POD систем у Києві

Quick Joy – сольова рідина, яка стане ідеальним варіантом для тих, хто любить солодкі десертні смаки. Тут їх ціла лінійка. Серед популярних смаків: молочний шейк зі смаком полуниці, бананове фламбе, яблучний пиріг та ягідний мікс. Напевно, вам захочеться спробувати кожну, тому на цій сторінці каталогу ми передбачливо представили рідини об'ємом 15 мл. Також є комплексний набір, куди входять чотири аромати лінійки. Можна вибрати комбо набір, який містить 14 рідин по 15 мл. Окрім лінійки Quick Joy до нього ще входять Big Boy та Zen. Щоб ви не вибрали, можете бути впевнені, що отримаєте приголомшливий ефект від паріння. Всі без винятку заправки насичені, ароматні та дуже смачні. Навіть з огляду на те, що вони на сольовому нікотині, пари видають значну кількість.

Особливості жижи на сольовому нікотині

Кожна заправка складається з основи (гліцерин/пропіленгліколь) та додаткових компонентів у вигляді ароматичних добавок та нікотину. На співвідношення компонентів основи впливає багато параметрів. Від їх кількості залежить насиченість, просочення гніту, смак, кількість пари, що виділяється. Наприклад, співвідношення VG/PG 50/50 дозволяє добре просочувати вату, жижка виходить досить текуча і має приємний смак і аромат. Цей варіант підходить для пода. Саме таке співвідношення йде у заправці Quick Joy. 

Жижа Quick Joy представлена у двох варіантах міцності – 25 та 50 мг. Вибір залишається за вами. 

Чому жижа на сольовому нікотині відчувається більш яскраво? 

Справа в тому, що сольові заправки вгамовують нікотиновий голод набагато швидше, для цього потрібно всього кілька секунд, а ефект триває кілька годин. При парінні сольової рідини немає першіння в горлі та неприємного ефекту, вона дуже м'яка. Але підходять вони лише для пристроїв із невеликою потужністю. Купити сольову жижку Quick Joy 15 мл ви можете в інтернет-магазині Vaper`s Lab. У нас все на високому рівні: якість продукції, обслуговування та доставка. Детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті, джерело 

Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Так, теоретично це можливо. Але слід врахувати той факт, що далеко не всі смаки при змішуванні дадуть добрий підсумковий результат. Потрібно розуміти, що ви змішуватимете певні аромати у співвідношенні 1:1, і ваш кінцевий смак не буде багатогранним, а просто змішається в одну купу. Також потрібно пам'ятати про те, що існує безліч невдалих смакових композицій, поєднання яких не викличе у парильника приємних відчуттів.

Приклади невдалого змішування:

Шоколад + папайя

Мед + абсент

Тютюн + грецький йогурт

Приклади вдалого змішування:

Яблуко + банан

Вишня + енергетик

Диня + м'ята

Якщо ви все ж таки переживаєте, що після змішування отримаєте несмачну жижку, то рекомендуємо звернути увагу на наші авторські та преміальні (премки) рідини для заправки електронних сигарет, які ви зможете знайти в розділі «Рідини». Всі наші мікси гармонійно підібрані та протестовані, і ви цим можете бути впевнені в тому, що отримаєте смачну та ароматну рідину.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.