☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Премка salt "Top Drink" Київ

Top Drink SALT 30 мл Energy Top Drink SALT Energy 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Top Drink SALT 30 мл Fanta Mango Top Drink SALT Fanta Mango 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Top Drink SALT 30 мл Mango Top Drink SALT Mango 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Top Drink SALT 30 мл Multi Juice Top Drink SALT Multi Juice 30 мл
300.00грн 247.00грн
-18% ★5 New
Міцність
Top Drink SALT 30 мл Cola Top Drink SALT Cola 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність
Top Drink SALT 30 мл Fanta Top Drink SALT Fanta 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність
Top Drink SALT 30 мл Sprite Top Drink SALT Sprite 30 мл
300.00грн 247.00грн
New ★5 Закінчився
Міцність

Сольова рідина Top Drink 30 мл у Києві 


Top Drink – яскраві смаки освіжаючих газованих напоїв, які ви точно оціните. Вибирайте, що вам більше підходить: Fanta, Енергетик, Coca-Cola, Sprite, а також мультивітамін і тропічний манго. Після паріння цих заправок створюється враження, що ви щойно випили улюблений напій. Вибрати досить складно, рекомендуємо спробувати усі. Ця лінійка смаків від Top Drink представлена флаконами по 15 та 30 мл. Сольова рідина для пода не містить домішок, шкідливих добавок. Заправка підходить для заправки в малопотужні пристрої або под системи.

Правила використання сольової рідини Top Drink 30 мл

Жижа на сольовому нікотині марки Top Drink об'ємом 30 мл підходить для паріння на малопотужних пристроях. Зовні поди нагадують флешку або ручку, у складі пристрою акумулятор та випарник. Pod-система може бути двох типів: відкритого та закритого. У першому варіанті вайпер заливає жижу самостійно, вона просочує гніт, потім нагрівається до потрібної температури та виділяє пару. Сольова жижа має міцність від 20 до 65 мг/мл. Слід зазначити, що з сольового нікотину не виділяється великої кількості пари. Речовини, що діють, швидко всмоктуються в кров і утворюється почуття насичення. Ще є поди закритого типу, для них продаються спеціальні картриджі, які вставляються в електронну сигарету.

Плюси сольової заправки Top Drink 30 мл

Крім швидкості насичення та м'якості паріння, сольова жижа має ще ряд переваг. 

 • Сольова заправка, потрапляючи в кров, залишається там надовго. Після паріння ефект зберігається ще кілька годин.
 • Відмінний склад. Сольовий нікотин – синтетична речовина, яка пройшла безліч ступенів очищення, тому він не містить додаткових домішок та ароматизаторів. Паріння сольового нікотину – насолода вибраним смаком та ароматом і нічого зайвого.
 • Повністю відсутній тротхіт. Жодного першіння та неприємних відчуттів у горлі.
 • Величезний вибір смаків. У випадку з жижкою Top Drink 30 мл – вибір газованих напоїв.
 • Ідеальне рішення, щоб кинути курити звичайні цигарки. Це безпечний вид сигарет, головне - дотримуватися дозування і не вибирати занадто велику міцність заправки.

У цієї жижи багато плюсів, які ви зможете гідно оцінити.

Замовити сольову заправку від Top Drink можна в інтернет-магазині Vaper`s Lab. Тут на вас чекає першокласна якість, ввічливе обслуговування, швидка доставка в будь-яку точку України. Детальніше


Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Вейпінг не є лікарським засобом та панацеєю проти куріння. Це лише безпечніша альтернатива задоволення нікотинової потреби, ніж куріння аналогових сигарет. Щоб повністю кинути згубну звичку, недостатньо купити собі девайс і почати парити. Паріння допоможе вам замінити фізично та психологічно цигарку, а сам процес повної відмови потребує сили волі та власного бажання. Правильно підібрана рідина може максимально наблизити до куріння звичайних сигарет. Наші менеджери допоможуть вам у виборі рідини і завжди підкажуть, як краще особисто для вас.