☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Одноразові електронні сигарети 500, 800, 1200, 1800 затяжок

Одноразові електронні сигарети Dormi XXL Кавун Диня (1200 затяжок) Dormi XXL Кавун Диня (1200 затяжок)
320.00грн
★5 Закінчився
Одноразові електронні сигарети Dormi XXL Яблуко (1200 затяжок) Dormi XXL Яблуко (1200 затяжок)
320.00грн
★5 Закінчився

Що являють собою одноразові електронні сигарети

Усередині електронки знаходиться рідина, що випаровується за допомогою нагрівального елемента, яка створює пару, що візуально нагадує дим. У складі цієї рідини знаходиться пропіленгліколь, сольовий нікотин, гліцерин, дистильована вода та ароматизатори. Жодної відчутної шкоди здоров'ю ви не завдасте, тому що з цього складу найшкідливіший тільки нікотин, але і він міститься в сигареті в малій концентрації.

Види одноразових електронних сигарет

В даний час одноразові електронні сигарети – це один із сучасних трендів, який підкорив не лише молодь, а й старше покоління, адже дедалі більше людей відмовляються від звичайних сигарет на користь вейпа.

Щоб ви краще розуміли, які ж бувають одноразові девайси і як вибрати те, що вам потрібно, ми поговоримо про види електронних сигарет. А поки що пропонуємо вам ознайомитися, як ці види розрізняються або за якими характеристиками розрізняють пристрої:

За кількістю затяжок;

За міцністю;

По дизайну та ємності акумулятора.

Одноразові електронні сигарети за кількістю затяжок 

Кількість затяжок в одноразовій електронній сигареті є одним із найважливіших критеріїв при виборі девайсу. Давайте подивимося, сигарети з якою кількістю затяжок, нам пропонують виробники:

Девайси на 300-400 затяжок;

Девайси на 500-800 затяжок;

Девайси на 1000-1500 затяжок;

Девайси до 2500 затяжок.

У списку вказано середню кількість затяжок, тому що у кожної людини індивідуальні затяжки. Якщо говорити про те, скільки днів вистачить названих затяжок, то, наприклад, 300 затяжок - це близько пари пачок звичайних сигарет. Тут можна зробити висновок про те, що комусь цих 300 затяжок вистачить на тиждень, а комусь на тиждень потрібно 1500 затяжок.

Одноразові електронні сигарети за міцністю 

Ще один важливий критерій при виборі одноразової електронної сигарети – це міцність. Хтось любить міцніше, хтось навпаки, а хтось взагалі віддає перевагу девайсам без нікотину.

Давайте розберемося, яка ж буває міцність у одноразових електронок:

2% нікотину – це девайси із малою концентрацією нікотину;

3-4% - це девайси середньої міцності;

5% - девайси з міцністю вище за середню;

6% – це міцні девайси;

0% - це аксесуари, в рідині яких зовсім немає нікотину.

Одноразові електронні сигарети можна знайти за міцністю на будь-який смак. І хочеться відзначити, що девайси з високою міцністю не такі шкідливі для здоров'я, як звичайні сигарети, тому що насичення нікотином при курінні вейпа відбувається набагато швидше.

Одноразові електронні сигарети з дизайну та ємності акумулятора

Тепер перейдемо до таких критеріїв як дизайн та ємність акумулятора. Здається, чим вони можуть бути пов'язані, але іноді акумулятор має об'ємний розмір, що відображається на зовнішньому вигляді пристрою.

Отже, дизайни електронок можуть бути такими:

Стриманий елегантний дизайн у стандартних кольорах, в основному це чорний або сірий;

Яскраві кольори в дизайні девайса;

Дуже тонкі і дрібні аксесуари, як стандартна сигарета;

Девайси, які за обсягами нагадують маркер.

Загалом можна відзначити, що одноразова електронна сигарета повністю імітує звичайну сигарету за своїми розмірами і вагою. Зазвичай важить електронка не більше ніж 20 г.

Місткість акумуляторів електронних одноразових сигарет буває різною:

280mAh - дозволяє зробити до 400 затяжок;

500mAh - дозволяє зробити до 700 затяжок;

550mAh - дозволяє зробити до 850 затяжок;

650mAh - дозволяє зробити до 1000 затяжок;

Від 960 до 1100 mAh - дозволяє зробити до 1700 затяжок;

1500 mAh - дозволяє зробити до 2500 затяжок.

Саме від цієї цифри ємності акумулятора залежить кількість затяжок, про яку ми писали вище.

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

Ті люди, які кажуть вам, що дим від електронних сигарет має неприємний або зовсім поганий запах глибоко помиляються, і намагаються ввести в оману і вас.

По-перше, електронна сигарета не виробляє диму, оскільки процесу горіння немає і бути не може. Вейп перетворює пару, запах якої залежатиме лише від ароматизатора, який використовується у рідині.

Аромат пари, що видихається, тримається в повітрі не більше 5 хвилин, якщо ви знаходитесь в закритому приміщенні, не залишає запахів на одязі і тим більше в роті. Пара від девайса куди приємніша, ніж від звичайної сигарети, адже хто віддасть перевагу різкому диму замість стиглого яблучка або запашного ароматного пирога?