☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Смачні одноразки Elf Bar Lux 1500

Elf Bar Lux 1500 Banana Ice Elf Bar Lux Banana Ice
260.00грн
★5 Закінчився
Elf Bar Lux 1500 Blue Rass Lemonad Elf Bar Lux Blue Rass Lemonad
260.00грн
★5 Закінчився
Elf Bar Lux 1500 Blueberry Elf Bar Lux Blueberry
260.00грн
★5 Закінчився
Elf Bar Lux 1500 Grape Elf Bar Lux Grape
260.00грн
★5 Закінчився
Elf Bar Lux 1500 Kiwi Passion Fruit Guava Elf Bar Lux Kiwi Passion Fruit Guava
260.00грн
★5 Закінчився
Elf Bar Lux 1500 Pineapple Peach Guava Elf Bar Lux Pineapple Peach Guava
260.00грн
★5 Закінчився
Elf Bar Lux 1500 Pink Lemonade Elf Bar Lux Pink Lemonade
260.00грн
★5 Закінчився
Elf Bar Lux 1500 Strawberry Banana Elf Bar Lux Strawberry Banana
260.00грн
★5 Закінчився

Одноразові pod системи Elf ​​Bar

Elf Bar виробляє китайська компанія під назвою VapeOnly. У нашому вейп-шопі можна купити Ельф Бар з доставкою в будь-яке місто України.

Серед переваг

Компактний розмір та ергономічний корпус. За розміром цигарки не більше губного блиску. Форма переважно циліндрична, корпус гладкий та комфортно лежить у долоні. Девайс поміщається в будь-яку кишеню – сумки, рюкзаки, куртки чи джинси.

Герметична конструкція. Одноразки Ельф Бар захищені від протікання рідини. Навіть якщо ви кладете цигарку в кишеню вертикально, а не горизонтально – рідина не витече. У девайса пластиковий корпус, що відливають під тиском.

Автономність та тривале використання. Корпус інтегрований акумулятор. Залежно від моделі акумулятор розрахований на 500-2200 затягувань. Пристрої на 2200 затяжок можна порівняти з двома пачками сигарет.

Вміст нікотину до 5%, що робить одноразки безпечними для організму.

Використання сертифікованих матеріалів для корпусу, які можуть контактувати зі слизовою оболонкою рота без ризику.

Купити одноразову pod систему Elf Bar

     У магазині Vaper's Lab доступні топові модифікації одноразових сигарет. Ми зібрали популярні лінійки та найбільш часто замовлені смаки. Без посередників співпрацюємо з брендом-виробником, щоб утримувати ціни на заявленому виробником рівні.

Магазини Vaper's Lab розташовані у місті Запоріжжя, але ви можете замовити Elf ​​Bar з доставкою у будь-яке місто України. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Якщо ви сумніваєтеся щодо смаку, ємності акумулятора або оптимальної кількості затяжок, звертайтеся до консультантів магазину. Зв'язатися з ними можна за телефонами, вказаними на сайті, Viber або Telegram.

Замовити Elf ​​Bar 1500 в

Найпопулярніший формат – на 1500 затяжок. Залежно від частоти куріння їх вистачає від 5-7 до 14-20 днів. Зазначене в характеристиках кількість затяжок є приблизною. Точна цифра змінюється з урахуванням глибини та тривалості затягування, яку ви робитимете. Одноразка Elf Bar може бути більш ємною. Пристрої з найбільш ємним акумулятором та об'ємом картриджа розраховані на 2200+ затяжок. Вибрати модель допоможуть консультанти інтернет-магазину.

Поширені запитання

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Ті люди, які кажуть вам, що дим від електронних сигарет має неприємний або зовсім поганий запах глибоко помиляються, і намагаються ввести в оману і вас.

По-перше, електронна сигарета не виробляє диму, оскільки процесу горіння немає і бути не може. Вейп перетворює пару, запах якої залежатиме лише від ароматизатора, який використовується у рідині.

Аромат пари, що видихається, тримається в повітрі не більше 5 хвилин, якщо ви знаходитесь в закритому приміщенні, не залишає запахів на одязі і тим більше в роті. Пара від девайса куди приємніша, ніж від звичайної сигарети, адже хто віддасть перевагу різкому диму замість стиглого яблучка або запашного ароматного пирога?

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.