☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина для под систем XSALT Ice Berries, Pinacolada, Ice Berries, Min Gum, Tropical Mango, Menthol Tabacсо

XSALT "Ice Berries" 15 мл 20, 40, 60 мг XSALT "Ice Berries" 15 мл 20, 40, 60 мг
90.00грн
★5 Закінчився
Міцність
XSALT "Min Gum" 15 мл 20, 40, 60 мг XSALT "Min Gum" 15 мл 20, 40, 60 мг
90.00грн
★5 Закінчився
Міцність
XSALT "Pinacolada" 15 мл 20, 40, 60 мг XSALT "Pinacolada" 15 мл 20, 40, 60 мг
90.00грн
★5 Закінчився
Міцність
XSALT "Tropical Mango" 15 мл 20, 40, 60 мг XSALT "Tropical Mango" 15 мл 20, 40, 60 мг
90.00грн
★5 Закінчився
Міцність
XSALT "Menthol Tabac" 15 мл 20, 40, 60 мг XSALT "Menthol Tabac" 15 мл 20, 40, 60 мг
90.00грн
★5 Закінчився
Міцність

Рідини на сольовому нікотині (нікотинова сіль) для електронних сигарет 

Вейпшоп Vapers Lab пропонує вашій увазі рідини для електронних сигарет та вейпів найвищої якості від добре відомих світових та українських брендів.
Серед досить широкого асортименту, представленого в даному розділі, ви завжди зможете знайти саме ті рідини для електронних сигарет та вапорайзерів, які задовольнять усі ваші вимоги та побажання.

Різноманітність вибору

 • Широкий вибір найрізноманітніших за своїми смаковими та ароматичними якостями рідин для електронних сигарет та вейпінгу в магазині Vapers Lab порадує як новачка, так і «прокачаних» любителів парення.
 • Відповідно до своїх особистих уподобань, ви завжди можете підібрати для себе ідеальний варіант продукції іменитих виробників, а також спробувати унікальні поєднання власного виробництва Vapers Lab.
 • Відмінний вибір, щоб нарешті кинути палити
 • Високоякісні та дуже смачні рідини для електронних сигарет, купити які можна прямо зараз у нашому вейпшопі – це ідеальна альтернатива традиційному палінню. Вибираючи свій улюблений смак, ви можете вибрати також і міцність рідини, тобто вміст сольового нікотину, від 25 до 50 мг. Таким чином, кожен може легко перейти на абсолютно нешкідливе або набагато менш шкідливе для здоров'я парення за допомогою вейпів, електронних сигарет. При цьому вам доступна велика палітра різноманітних смаків і ароматів.

Чому купити рідини на сольовому нікотині у нас – вигідно?

Тому що вейпшоп Vapers Lab співпрацює з найкращими офіційними дилерами безпосередньо. Крім того, ми маємо кілька власних лінійок рідин для електронних сигарет, окремих компонентів для самозамісу, ароматизатори, витратні матеріали та інші супутні товари для вейпінгу. Ми намагаємося максимально забезпечити найбільш вигідні умови. Завдяки чому, сьогодні наш магазин обирають багато парильників зі стажем і новачки у вейпінгу:

  доступні ціни;

  особистий контроль якості всієї представленої продукції;

  онлайн-підтримка покупців;

  регулярне покращення якості обслуговування та вейпшопу в цілому;

  Широкий асортимент готових рідин, інгредієнтів для самозамісу, аромок і всього, що необхідно для найприємнішого і правильного вейпінгу.

  Чому вибирають Сольову рідину XSALT Pinacolada 15 мл 20, 40, 60 мг 

  Топові рідини для Pod систем "X SALT" від виробника XVAPE з відмінним балансом смаку та високою насиченістю. Заправки мають хороший ТХ (удар по горлу) та відмінну насичуваність.

  X SALT" PINA COLADA - ніжність, це перше що спаде вам на думку після затяжки. М'який смак солодкого кокосу доповнюється фруктовою кислинкою ананаса. Співвідношення компонентів: PG 50 / VG 50 Об'єм: 15 мл Чому вибирають 40, 60 мг

  Топові Рідини для Pod систем "X SALT" з відмінним балансом смаку та високою насиченістю. Заправки мають хороший ТХ (удар по горлу) та відмінну насичуваність.

  X SALT" ICE BERRIES - яскравий, вибуховий і незабутній смак чорниці і маракуї щедро доповнений шматочками льоду. Співвідношення компонентів: PG 50 / VG 50 Об'єм: 15 мл

  Топові рідини для Pod систем "X SALT" з відмінним балансом смаку та високою насиченістю. Заправки мають хороший ТХ (удар по горлу) та відмінну насичуваність.

  X SALT" MINT GUM - смак освіжаючої м'ятної жуйки. Співвідношення компонентів: PG 50 / VG 50 Об'єм: 15 мл

  Топові рідини для Pod систем "X SALT" з відмінним балансом смаку та високою насиченістю. Заправки мають хороший ТХ (удар по горлу) та відмінну насичуваність.

  X SALT" TROPICAL MANGO - смак стиглого кисло солодкого манго відправить вашу свідомість прямо в тропіки. Співвідношення компонентів: PG 50 / VG 50 Об'єм: 15 мл

  Топові рідини для Pod систем "X SALT" з відмінним балансом смаку та високою насиченістю. Заправки мають хороший ТХ (удар по горлу) та відмінну насичуваність.

  X SALT" MENTHOL T. - відмінний баланс на вдиху та ментолу на видиху. Співвідношення компонентів: PG 50 / VG 50 

  Поширені запитання

  Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

  Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.