☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Рідина для пода на сольовому нікотині Vortex Salt

Vortex SALT 15 мл APPLE Vortex APPLE
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Vortex SALT 15 мл BANANA Vortex BANANA
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Vortex SALT 15 мл CHERRY Vortex CHERRY
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Vortex SALT 15 мл ICE COLA Vortex ICE COLA
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Vortex SALT 15 мл ORANGE Vortex ORANGE
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Vortex SALT 15 мл PEACH Vortex PEACH
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Vortex SALT 15 мл RED BULL Vortex RED BULL
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Vortex SALT 15 мл TOBACCO Vortex TOBACCO
110.00грн
★5 Закінчився
Міцність

Сольова рідина Vortex Salt 15 мл у 

Vortex Salt - сольовий нікотин, який ви зможете придбати в інтернет-магазині Vaper`s Lab. У нас великий вибір рідин для паріння, але при цьому кожна лінійка має свої унікальні риси. Наприклад, Vortex – рідини, що відрізняються яскравими та насиченими смаками. У складі компоненти високої якості, які ідеально збалансовані та підібрані. Ціни на сольові рідини невисокі.

Асортимент рідин для паріння Vortex

  • Apple – яблучний смак, який ніколи не вийде із моди. Цим смаком досить складно здивувати когось. Але все одно, рекомендуємо спробувати його саме в цій лінійці. Хрумка скоринка, кисло-солоденький смак. Відчувається навіть смак яблучних кісточок.
  • Banana – смак банана. Це досить простий смак, але у рідинах для вейпа його досить важко повторити. Але компанії Vortex це цілком вдалося. У результаті вийшов смак запашного стиглого банана, яким хочеться насолоджуватися знову і знову.
  • Вишня від Vortex – смак традиційної вишні, яка ідеально підійде для створення яскравого літнього настрою. Соковита, трохи кисленька, але дуже смачна.
  • Кола з льодом – класичне поєднання серед різноманітних рідин. З цією жижею для паріння на вас чекає найсмачніших освіжаючих бульбашок коли.
  • Апельсин – якщо хочеться чогось смачного та ароматного, то це той самий смак. Дарує освіжаючий ефект. Цим ароматом хочеться насолоджуватися знову і знову.
  • Персик – соковитий, стиглий та солодкий. Всі властивості цього фрукта точно передані в сольову рідину для паріння від Vortex.
  • Енергетик – дуже освіжаючий смак. Бадьорить та надає крила! Після кількох затягувань цією рідиною гарний настрій вам гарантовано.
  • Тютюновий смак від Vortex. Якщо ви любите якісні тютюнові смаки, тоді смак тютюну від Vortex точно вам сподобається. Вишуканий та багатогранний міцний тютюн.

Особливості паріння сольової заправки від Vortex

Для паріння сольових заправок підходить будь-яка малопотужна електронна сигарета. Зазвичай їх заправляють у поди. Це система з невеликим відсіком для рідини, яка дозволяє парити м'яко і легко. Рідина на сольовому нікотині відрізняється досить високим рівнем міцності. Зазвичай вона варіюється від 20 до 65 мг/мл. Vortex пропонує сольовий нікотин у двох варіантах міцності: 45 мг та 65 мг/мл. Обидві заправки досить міцні, тому не підходять для новачків. Ефект насичення від цих заправок відчувається через 2-3 затяжки. Vaper`s Lab – магазин, який пропонує якісні рідини з доставкою до будь-якої точки України. Детальніша інформація доступна на сайті, джерело 

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.