☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Оригінальні POD системи ✓ електронні сигарети

POD Системи Cтартовий набір ASPIRE Minican + Cтартовий набір ASPIRE Minican +
500.00грн
★5 Закінчився
POD Системи UPENDS Upox UPENDS Upox
450.00грн
★5 Закінчився
POD Системи Стартовий набір ASPIRE Minican Стартовий набір ASPIRE Minican
400.00грн 350.00грн
★5 Закінчився
POD Системи Стартовий набір ASPIRE OBY Стартовий набір ASPIRE OBY
500.00грн
★5 Закінчився

Оригінальні POD системи 

Pod Системами називають електронні сигарети компактних розмірів, що працюють на спеціальних картриджах - (Pod), всередині яких знаходиться, як і відділення для рідини, так і камера з випарником. Такі картриджі легко вбудовуються в Pod - електронні сигарети, крім того, є можливість легко дозаправити картридж будь-якою рідиною і використовувати доти, поки випарник не вийде з ладу.

Тоді весь картридж змінюють на новий. Переваги такої електронної сигарети в компактності, зручності зміни рідини та випарників, достатньо запастися картриджами та мати запасний джерело живлення під рукою, наприклад, Power Bank, хоча POD Системи спроектовані таким чином, що найчастіше затяжок від одного зарядженого акумулятора вистачає майже на цілий день . Переважна частина цих систем працюють на цигарковій затяжці.

Крім того, бувають POD системи, які не використовують рідину для електронних сигарет, але мають інший підхід для того, щоб домогтися пари вони використовують випарники як нагрівачі. Замість POD або картриджів використовується Stick або Стікі. Це своєрідні скручування з тютюну зі спеціальним складом. Випарники, що нагрівають стіки виробляють той самий пар, але вже тютюнового (сигарного) характеру.

Особливо зручно використовувати Pod електронні сигарети на ділових зустрічах, у дорозі, подорожі, завдяки виділенню пари, таке споживання нікотину відносно безпечне для оточуючих, що дозволяє насолодитися електронним парінням там, де звичайне куріння сигарет заборонено.

Поширені запитання

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

Якщо брати середню статистику, то одна пачка звичайних цигарок варіюється від 25 до 40 грн, і однієї такої пачки середньостатистичному курцеві вистачає на два дні. Взявши середню арифметичну вартість пачки сигарет, ми отримуємо суму в ~32 грн. Цю суму курець витрачає один раз на два дні протягом місяця в середньому. Разом ми отримуємо 15 пачок на місяць (30 днів/2 = 15). Виходячи з усієї нескладної арифметики, ми отримуємо суму 480 грн. за місяць куріння звичайних цигарок. За рік ця сама сума множиться на 12, і ми отримуємо майже 6000 грн. Це не кажучи про те, що існує безліч людей, які палять одну або навіть дві пачки на день, а це вже близько 12 000 грн. на рік.

Найдорожче з усього у сфері вейпінгу це, звичайно, сам девайс. Але й ціни на нього можуть бути різними, починаючи від 300 грн. та закінчуючи 5000 грн. і вище.

Якщо ж ви купили собі девайс не дуже потужний (такі як Ego AiO, Ijust) щоб ознайомитися з парінням і спробувати кинути палити, то навряд чи ви витратили понад 1000 грн.

А тепер нескладний підрахунок:

Якщо парильник у середньому викурював одну пачку на два дні, то флакона з рідиною 30 мл і міцністю 3-5мг йому вистачатиме на 5 днів паріння. У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви зможете придбати недорогу та якісну рідину для заправки електронних сигарет починаючи від 30 грн за 30 мл!

А говорячи про самозаміс, то в цьому випадку колишній курець заощаджуватиме від 60% суми, яку він витрачав на звичайні цигарки. У будь-якому випадку вейпінг суттєво знижує витрати людини на задоволення потреб у нікотині, а найголовніше – максимально мінімізує шкоду здоров'ю. А здоров'я, як ми знаємо, безцінне.

Ті люди, які кажуть вам, що дим від електронних сигарет має неприємний або зовсім поганий запах глибоко помиляються, і намагаються ввести в оману і вас.

По-перше, електронна сигарета не виробляє диму, оскільки процесу горіння немає і бути не може. Вейп перетворює пару, запах якої залежатиме лише від ароматизатора, який використовується у рідині.

Аромат пари, що видихається, тримається в повітрі не більше 5 хвилин, якщо ви знаходитесь в закритому приміщенні, не залишає запахів на одязі і тим більше в роті. Пара від девайса куди приємніша, ніж від звичайної сигарети, адже хто віддасть перевагу різкому диму замість стиглого яблучка або запашного ароматного пирога?