☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Оригінальні POD системи ✓ електронні сигарети

Cтартовий набір ASPIRE Minican + Cтартовий набір ASPIRE Minican +
500.00грн
★5 Закінчився
UPENDS Upox UPENDS Upox
450.00грн
★5 Закінчився
Стартовий набір ASPIRE Minican Стартовий набір ASPIRE Minican
400.00грн 350.00грн
★5 Закінчився
Стартовий набір ASPIRE OBY Стартовий набір ASPIRE OBY
500.00грн
★5 Закінчився

Оригінальні POD системи 

Pod Системами називають електронні сигарети компактних розмірів, що працюють на спеціальних картриджах - (Pod), всередині яких знаходиться, як і відділення для рідини, так і камера з випарником. Такі картриджі легко вбудовуються в Pod - електронні сигарети, крім того, є можливість легко дозаправити картридж будь-якою рідиною і використовувати доти, поки випарник не вийде з ладу.

Тоді весь картридж змінюють на новий. Переваги такої електронної сигарети в компактності, зручності зміни рідини та випарників, достатньо запастися картриджами та мати запасний джерело живлення під рукою, наприклад, Power Bank, хоча POD Системи спроектовані таким чином, що найчастіше затяжок від одного зарядженого акумулятора вистачає майже на цілий день . Переважна частина цих систем працюють на цигарковій затяжці.

Крім того, бувають POD системи, які не використовують рідину для електронних сигарет, але мають інший підхід для того, щоб домогтися пари вони використовують випарники як нагрівачі. Замість POD або картриджів використовується Stick або Стікі. Це своєрідні скручування з тютюну зі спеціальним складом. Випарники, що нагрівають стіки виробляють той самий пар, але вже тютюнового (сигарного) характеру.

Особливо зручно використовувати Pod електронні сигарети на ділових зустрічах, у дорозі, подорожі, завдяки виділенню пари, таке споживання нікотину відносно безпечне для оточуючих, що дозволяє насолодитися електронним парінням там, де звичайне куріння сигарет заборонено.

Поширені запитання

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

Ці аксесуари слід віднести до розряду «для новачків», оскільки вони коштують не так вже й дорого і дають людині певне уявлення про те, що таке вейпінг. Дані пристрої є малопотужними, та їх випарники справляються лише з рідиною із відсотковим співвідношенням 50/50. Це співвідношення більш рідке ніж інші варіанти, і тим самим воно відмінно підійде для вашої електронної сигарети.

Ті люди, які кажуть вам, що дим від електронних сигарет має неприємний або зовсім поганий запах глибоко помиляються, і намагаються ввести в оману і вас.

По-перше, електронна сигарета не виробляє диму, оскільки процесу горіння немає і бути не може. Вейп перетворює пару, запах якої залежатиме лише від ароматизатора, який використовується у рідині.

Аромат пари, що видихається, тримається в повітрі не більше 5 хвилин, якщо ви знаходитесь в закритому приміщенні, не залишає запахів на одязі і тим більше в роті. Пара від девайса куди приємніша, ніж від звичайної сигарети, адже хто віддасть перевагу різкому диму замість стиглого яблучка або запашного ароматного пирога?

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.