☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Ароматизатори FlavourArt [Італія], величезний вибір, Краща арома для самозамісу

FlavourArt "Clove (Гвоздика)" FlavourArt "Clove (Гвоздика)"
45.00грн
★5 Закінчився
FlavourArt "7 Leaves (Табак)" FlavourArt "7 Leaves (Табак)"
45.00грн
★5 Закінчився
FlavourArt "Almond (Миндаль) FlavourArt "Almond (Миндаль)
45.00грн
★5 Закінчився
FlavourArt "Anise (Аніс)" FlavourArt "Anise (Аніс)"
45.00грн
★5 Закінчився
FlavourArt "Apple Fuji (Яблуко фуджі)" FlavourArt "Apple Fuji (Яблуко фуджі)"
45.00грн
★5 Закінчився
FlavourArt "Apple Stark (Яблоко старк)" FlavourArt "Apple Stark (Яблоко старк)"
45.00грн
★5 Закінчився
FlavourArt "Apricot (Абрикос)" FlavourArt "Apricot (Абрикос)"
45.00грн
★5 Закінчився

Ароматизатори для вейпа Flavor Art у місті 

Flavor Art – одна з найвідоміших на ринку харчових добавок. Це італійська фірма, що гарантує високу якість продукції. Лінійка ароматів для вейпа представлена різними оригінальними рішеннями. Також варто відзначити невисоку ціну продукту, відмінне поєднання ароматичних речовин між собою, що дозволяє створювати унікальні мікси.

Основні характеристики аромки Flavor Art

Flavor Art – компанія, яку заснували подружжя Massimiliano Mancini та Anna Facchino у 2006 році. Це не просто хобі, а справжній бізнес, який набув широкої популярності у світі та заклав серйозний фундамент для класного бренду. Сьогодні ця продукція впізнається у всьому світі. Ароматизатори Flavor Art знайшли своє застосування у кулінарії, парфумерії та природно вони використовуються у вейпінгу. Безпосередньо розлив ароматизаторів і навіть наклейка етикеток проводиться лише в Італії.

Flavor Art – ароматичні речовини, які мають високу концентрацію компонентів, при цьому витрата у них максимально економічна. Наведемо приклад: лише 6 мл ароматичної рідини буде достатньо, щоб приготувати 300 мл жижи. В асортименті Flavor Art переважають солодкі, стиглі, запашні запахи. Серед іншого це десерти, креми, мармелад, іриски. Є також смак огірка, яблука, персика, смородини. Є підбадьорливі аромати кориці. FA – здебільшого креативні смаки, які точно оцінять любителі солоденького.

Компанія Flavor Art росте, розвивається та з кожним роком нарощує свої потужності. На сьогоднішній день площа виробництва складає 2 км2, тут працюють понад сорок спеціалістів, щоб радувати покупців новими смаками. Продукцію бренду можна придбати більш ніж у 40 країнах світу, серед них Україна. Ви можете замовити аромку через магазин Vaper`s Lab.

Застосування та зберігання ароматизатора

Речовина зберігається у пластиковому флаконі з дозатором та герметичною кришкою, яка оснащена контролем першого розтину. Рекомендована температура зберігання ароматичної речовини від плюс 5 до 22 градусів. Ароматизатор, який можна знайти в каталозі продукції на нашому сайті, представлений у флаконах об'ємом 5 мл.

Дуже цікава лінійка ароматів, в якій зібрані справді чудові смаки. Кожен вейпер зможе знайти у лінійці свій аромат. Спеціалісти Vaper`s Lab вам у цьому із задоволенням допоможуть. Детальнішу інформацію можна знайти на сайті, джерело

Поширені запитання

Ні, ароматизатори для вейпа не призначені для паління чи інгаляції в чистому вигляді, вони є концентрованими речовинами і можуть бути небезпечними для здоров'я, якщо їх інгалювати без розведення вейп-рідиною та нагрівання в електронній сигареті. Для безпечного використання ароматизаторів для вейпа завжди слід дотримуватися таких рекомендацій: Розбавляйте ароматизатори: Ароматизатори мають бути розведені вейп-рідиною відповідно до рекомендацій виробника.

Ніколи не використовуйте їх нерозбавленими: Не намагайтеся курити або парити ароматизатори в чистому вигляді. Це може бути небезпечно для здоров'я і викликати подразнення дихальних шляхів.

Дотримуйтесь дозування: Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування, зазначених на упаковці ароматизаторів, щоб уникнути перенасичення смаку або його нестачі у вейп-рідині. Використовуйте якісні ароматизатори: Купуйте ароматизатори у надійних виробників, щоб забезпечити безпеку і якість продукту.

Пам'ятайте про безпеку: Дотримуйтесь усіх застережень і заходів безпеки, зазначених на упаковці ароматизаторів і в інструкції з використання електронної сигарети. Важливо використовувати ароматизатори для вейпа тільки відповідно до їхнього призначення і не робити спроб куріння чистих ароматизаторів.

Виготовлення електронних сигарет потребує кількох інгредієнтів:

- Пропіленгліколь

- Гліцерин

- ароматизатор

- Нікотин (за бажанням)

Щоб приготувати якісну та смачну рідину для заправки електронних сигарет, компанія Vaper`s Lab використовує лише сертифіковану продукцію, що відповідає всім нормам СаНпІн. Вся наша продукція завжди свіжа, ми дотримуємося всіх санітарних умов і зберігаємо готову продукцію в спеціальному місці, захищеному від прямого потрапляння сонячних та ультрафіолетових променів.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Пропіленгліколь. Він служить для передачі смаку і удару по горлу, робить вашу рідину більш рідкою, щоб вата добре вбирала майбутню рідину.

Гліцерин. Його використовують для великої кількості пари та пом'якшення удару по горлу. Гліцерин використовується у великій кількості для модів з високою потужністю. Рідина без гліцерину може викликати кашель та постійні протікання вашого атомайзера.

Ароматизатори. Душа вашого майбутнього шедевра. Завдяки ароматизаторам ви зможете надати смаку вашій заправці. Ароматизатори можна змішувати між собою, отримуючи при цьому цікаві та оригінальні мікси.

Тара. Без флаконів у самозамісі не обійтися, адже куди заливати і як розмішувати готову жижу? Існують флакони різних об'ємів та з різних матеріалів, де кожен зможе знайти саме ту тару, яка буде йому зручна.

Багато парильників, а особливо просунуті дедалі частіше уникають покупки готових рідин віддаючи перевагу самозамісу.

Самозаміс - спрощене вираження самостійного приготування рідини. Щоб зробити жижу самому, не обов'язково мати навички хіміка або кухаря, достатньо мати при собі всі потрібні інгредієнти та засіб для вимірювання кількості того чи іншого продукту.