☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити жижку salt 25 мг 15 мл у Києві

Geek Out Salt - Апельсиновий джус 15 ml Geek Out Salt - Апельсиновий джус 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Виноградний Мікс 15 ml Geek Out Salt - Виноградний Мікс 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Журавлинний джус 15 ml Geek Out Salt - Журавлинний джус 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Манго 15 ml Geek Out Salt - Манго 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Ожиновий Джус 15 ml Geek Out Salt - Ожиновий Джус 15 ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Quick Joy Salt Milk Shake 15ml Quick Joy Salt Milk Shake 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність
Quick Joy Salt Monkey Breakfast 15ml Quick Joy Salt Monkey Breakfast 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5
Міцність
Quick Joy Salt Tasty Pie 15ml Quick Joy Salt Tasty Pie 15ml
130.00грн 100.00грн
-23% ★5 New
Міцність

На якому електронному пристрої варто парити рідини salt?

Сольові рідини можна парити на пристроях, спеціально призначених для використання з ними, таких як відповідні для них POD-системи і картриджі, які використовуються в електронних сигаретах. Ці пристрої використовуються для нагрівання сольових рідин, які потім перетворюються на пару. При виборі пристрою для паріння сольових рідин необхідно звернути увагу на його характеристики, такі як потужність, ємність, тип батареї, рівень налаштування та дизайн. А в цій статті ми підкажемо вам, що таке сольова жижка salt 25 мг 15 мл і як правильно її підібрати.

Що являють собою сольові рідини та в чому їх переваги?

Сольові рідини (або сольові нікотинові рідини) – це рідини для використання в електронних сигаретах, що містять нікотин, які були виготовлені на основі органічного. Вони відрізняються від звичайних рідин для паріння, які містять нікотин у вигляді вільної базової речовини.

Переваги сольових рідин:

 1. Швидке задоволення потреб у нікотині: сольові рідини зазвичай містять більш високу концентрацію нікотину, ніж звичайні рідини для паріння, що дозволяє отримувати задоволення від нікотину швидше та ефективніше.
 2. Більш гладкий і м'який смак: сольові рідини можуть мати більш гладкий і м'який смак, ніж звичайні рідини, завдяки тому, що сіль нікотинової кислоти змінює pH рівень рідини, роблячи її більш збалансованою і менш дратівливою для горла.
 3. Більш ефективне використання: сольові рідини можуть використовуватися більш ефективно, тому що вони сприяють більш повному вилученню нікотину з рідини, що означає, що користувач може використовувати меншу кількість рідини та отримувати більше задоволення від нікотину.
 4. Підходять для використання з невеликими пристроями: сольові рідини особливо популярні серед користувачів малогабаритних пристроїв, таких як POD-системи, які можуть бути зручнішими для перенесення та використання на ходу.

Незважаючи на ці переваги, використання сольових рідин має свої ризики та обмеження, і споживачі повинні бути уважними до дозування та звертатися за консультацією до професіоналів, якщо вони не впевнені у своєму виборі.

Купити сольові рідини у Києві

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab представлений величезний вибір смаків сольових рідин. Також ви вибираєте необхідну міцність, об'єм та співвідношення VG/PG. Якщо знайомитеся з сольовими заправками вперше, то зможете підібрати у нас і електронні сигарети для їхнього паріння. Докладніше з каталогом товарів можна ознайомитись тут


Поширені запитання

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Напевно, кожен новачок ставить питання - з чого почати вивчення вейпінгу? Ще буквально недавно ніхто не знав про такий продукт як електронні сигарети. У світі за історію тютюнової індустрії з'явилося безліч замінників і способів позбутися згубної звички. Нікотинові пластирі, таблетки, жувальні гумки та мотиваційні книги – все це сприяло лише поодинокій відмови від куріння.

Але з недавніх пір на ринок вийшов новий гравець - електронна сигарета, або як її ще називають "вейп". Так з чого почати поступову відмову від аналогових сигарет разом з вашим девайсом?

Для початку слід визначити, яку рідину слід парити. Щоб це зрозуміти, потрібно знати, для яких пристроїв призначена та чи інша рідина.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.