☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Набір для самозамісу South Bridge 30 мл на сольовому нікотині

South Bridge Blackberry Blueberry 30 мл South Bridge Blackberry Blueberry 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
South Bridge Melanies Mix 30 мл South Bridge Melanies Mix 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
South Bridge Orange Ice 30 мл South Bridge Orange Ice 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
South Bridge Pomegranate Menthol 30 мл South Bridge Pomegranate Menthol 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність

Сольова рідина South Bridge 30 мл у 

Якщо ви є шанувальником самозамісів, то колекція смаків на сольовому нікотині South Bridge стане ідеальним рішенням. З цими рідинами зробити заправку для свого пода – простіше простого. До складу колекції входять фруктові, ягідні, тонізуючі смаки. Представлена рідинами з міцністю 25 і 50 мг/мл обсягом 30 мл. Цього обсягу достатньо, щоб зробити класний самозаміс.

Асортимент смаків сольової жижи South Bridge

  • Blackberry Blueberry – смак соковитих лісових ягід чорниці та ожини. Солодко, соковито, чудово! Все, що можна сказати про цей смак.
  • Melanies Mix – це ідеальний мікс із соковитого кавуна та ароматної дині. Чи зможе подарувати вам теплі спогади про прекрасне літо.
  • Bridge Orange – унікальне поєднання цитрусу та літньої свіжості. Освіжає та бадьорить. Чудовий аромат. Спробуйте.
  • Pomegranate Menthol – неповторне поєднання кисло-солодкого гранату та смаку ментолу. Ця сольова жижа точно зможе вас здивувати.

Чим відрізняється сольовий нікотин від органічного?

Це питання турбує багатьох: чим органічний нікотин відрізняється від сольового. Різниця точно є. Давайте детальніше розглянемо, у чому вона полягає.

Швидкість насичення організму нікотином. Сольовий нікотин досить швидко проникає в кров і ефект зберігається надовго. Якщо рідина міцна, то вистачить пари затяжок, щоб вгамувати «нікотиновий» голод і не згадувати про нього деякий час.

Тротхіт – це так званий удар по горлу, коли пара проходить через нього. В органічному нікотині цей ефект відчувається досить сильно, тоді як у сольовому немає абсолютно ніякого дискомфорту при парінні горло не дратується, рідина париться легко і м'яко.

Кількість пари. Для любителів великих клубів пара рідина на сольовому нікотині не підходить, тому що пара буде мало. Справа не тільки в концентрації речовини, що утворює пару, а й у потужності пристрою, на якому парять сольовий нікотин. Це малопотужні пристрої, які просто не можуть видавати багато пари.

Ціна. Тут відразу слід зазначити, що рідини на сольовому нікотині стоять набагато вище. Справа в тому, що сольова рідина витрачається досить повільно та економно. Навіть мінімального обсягу вистачить надовго.

Смак. У сольового нікотину чистий смак без домішок. Адже ця речовина проходить кілька ступенів очищення.

Які бувають міцності сольового нікотину?

Сольовий нікотин відрізняється за міцністю. Вонаваріюється від 20 до 60 мг/мл. У нашому інтернет-магазині лінійка сольових рідин від South Bridge представлена міцністю: 25 і 50 мг/мл. Перший варіант – легка заправка для новачків, другий варіант – міцніша для досвідчених вейперів. Детальніше

Поширені запитання

Дуже часто новачки-парники задаються питанням «чому жовтіє рідина для електронних сигарет?». Причин може бути кілька, давайте з розберемо:

1. Ви використовуєте рідину з тютюновим або десертним ароматизатором. Більшість ароматизаторів виготовляються на натуральній основі, і тому мають колір, що відповідає кольору продукту, смак якого він передає. Якщо ви парите рідину зі смаком кави, процес потемніння рідини цілком нормальний, і її коричневий відтінок зовсім не означає що вона зіпсована. Це також стосується інших ароматизаторів на кшталт шоколаду, пирога, кока-коли тощо.

2. Окислення нікотину. Насправді легке окислення нікотину зовсім не страшне явище, а цілком нормальний процес. Це відбувається тому, що нікотин дуже чутливий до сонячних променів, і їхнє пряме потрапляння тягне за собою зміну кислотності нікотину. Але якщо рідина стоїть вже тривалий час (більше двох років), то парити її не рекомендується, оскільки це може призвести до негативних наслідків для ШКТ.

3. Рідина потемніла, коли я залив її в атомайзер. Тут може бути лише одна причина – нагар на випарнику (Койле). Щоб виправити цю ситуацію потрібно лише замінити зіпсований випарник на новий і жижа темніти більше не буде.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Ні. Політика нашої компанії не передбачає продаж рідини для електронних сигарет особам, які не досягли повноліття, навіть якщо в ній не буде нікотину.