☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Набір для самозамісу Saltex Salt 30 ml на сольовому нікотині

Saltex SALT 30 мл Bounty Saltex Bounty 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Saltex SALT 30 мл Cookies Saltex Cookies 30
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Saltex SALT 30 мл Grapefruit Saltex Grapefruit 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Saltex SALT 30 мл Lemonade Saltex Lemonade 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Saltex SALT 30 мл Peach Saltex Peach 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність
Saltex SALT 30 мл Wildberry Saltex Wildberry 30 мл
180.00грн
★5 Закінчився
Міцність

Сольова рідина Saltex Salt 30 мл у 

Saltex Salt – набір для замішування на основі сольового нікотину. До складу самозамісу входять усі необхідні компоненти. Все, що потрібно користувачеві – розкрити упаковку та змішати складові. В інтернет-магазині Vaper`s Lab представлена велика кількість різних сольових рідин для складання найкращих замісів. Зручний каталог допоможе вам зробити пошук максимально простим та зрозумілим.

Чому вейпери обирають самозаміс?

Все просто. Складання самозамісу – творчий процес. Це цікаво, зручно, дешево. Можна створити унікальне поєднання та здивувати всіх. Однак на певному етапі складання замісу може не вистачити знань. На допомогу приходять готові набори. Саме таким  є Saltex Salt. У набір входить порожній флакон, 18 мл гліцерину, 15 мл преміксу(аромка плюс пропіленгліколь), нікобустер у різних дозах. Що ж до міцності, це 25 і 45 мг/мл. Вибирати варто, виходячи з особистих потреб та побажань.

Особливості та переваги Saltex Salt 30 мл

У складі лінійки Saltex Salt є різні смаки. У тому числі лимонад, грейпфрут, персик, лісові ягоди, баунті, печиво та інші. Як зазначалося є два варіанти міцності готового сольового нікотину 25 і 45 мг/мл. Перший варіант більше підходить для новачків, а другий – для досвідчених користувачів. Сольовий нікотин - речовина, створена штучним шляхом на основі органічного. Має низку суттєвих відмінностей. Серед іншого слід зазначити такі:

  • Швидкість насичення організму. Швидкість залежить від міцності нікотину (від 20 мг до 60 мг/мл).
  • Економічне використання рідини вона досить тягуча.
  • Немає неприємної віддушки та хімічних запахів, нікотин піддається максимальному очищенню.
  • Використовується лише у малопотужних подах, які відрізняються ціновою доступністю.
  • Немає удару по горлу, рідина париться легко та м'яко.

Слід зазначити, що з сольовим нікотином ви навряд чи отримаєте величезні хмари пари. Але насолода від яскравого та насиченого смаку точно гарантована. Справа в тому, що всі види сольового нікотину зазвичай використовують основу з пропіленгліколю та гліцерину 50 на 50. Це найбільш оптимальне поєднання, але його недостатньо для створення великих хмар пари.

Сольовий нікотин називають ідеальним варіантом, для тих, хто хоче кинути палити. Більш детальну інформацію про сольовий нікотин та інші товари для вейпінгу ви можете знайти тут

Поширені запитання

Замовити товар на нашому сайті ви можете, додавши свій товар у Кошик, після чого приступити до подальшого оформлення замовлення. Після введення своїх даних наш менеджер зателефонує Вам, щоб уточнити Ваше замовлення та детально дізнатися про спосіб оплати та варіанти доставки.

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Ні. Політика нашої компанії не передбачає продаж рідини для електронних сигарет особам, які не досягли повноліття, навіть якщо в ній не буде нікотину.

Все залежить від того, на якому пристрої ви парите і з якою інтенсивністю. Якщо взяти наприклад флакон 30 мл, то при парінні на Ego-форматі однієї такої пляшечки вистачить на 2-3 тижні паріння помірної інтенсивності.

Якщо ж у вас потужніший девайс, а ваш атомайзер підтримує установки великих намоток, то витрата рідини значно збільшиться. У середньому одного такого флакона вистачає на 2-3 дні паріння.

Відповідь на таке запитання вимагає детальної інформації про ваш пристрій, стиль паріння, міцність та інші дрібні, але дуже важливі нюанси.

У нашому інтернет-магазині Vaper`s Lab ви завжди зможете звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали у своїй справі і завжди дадуть вам правильні рекомендації.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.

Дуже часто новачки-парники задаються питанням «чому жовтіє рідина для електронних сигарет?». Причин може бути кілька, давайте з розберемо:

1. Ви використовуєте рідину з тютюновим або десертним ароматизатором. Більшість ароматизаторів виготовляються на натуральній основі, і тому мають колір, що відповідає кольору продукту, смак якого він передає. Якщо ви парите рідину зі смаком кави, процес потемніння рідини цілком нормальний, і її коричневий відтінок зовсім не означає що вона зіпсована. Це також стосується інших ароматизаторів на кшталт шоколаду, пирога, кока-коли тощо.

2. Окислення нікотину. Насправді легке окислення нікотину зовсім не страшне явище, а цілком нормальний процес. Це відбувається тому, що нікотин дуже чутливий до сонячних променів, і їхнє пряме потрапляння тягне за собою зміну кислотності нікотину. Але якщо рідина стоїть вже тривалий час (більше двох років), то парити її не рекомендується, оскільки це може призвести до негативних наслідків для ШКТ.

3. Рідина потемніла, коли я залив її в атомайзер. Тут може бути лише одна причина – нагар на випарнику (Койле). Щоб виправити цю ситуацію потрібно лише замінити зіпсований випарник на новий і жижа темніти більше не буде.