☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Купити жижу для пода 30 мл 25 мг у Києві

Geek Out Salt - Апельсиновий джус 30 ml Geek Out Salt - Апельсиновий джус 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Журавлинний джус 30 ml Geek Out Salt - Журавлинний джус 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Манго 30 ml Geek Out Salt - Манго 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Geek Out Salt - Ожиновий Джус 30 ml Geek Out Salt - Ожиновий Джус 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5 New
Міцність
Quick Joy Salt "Milk Shake" 30 ml Quick Joy Salt "Milk Shake" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5
Міцність
Quick Joy Salt "Monkey Breakfast" 30 ml Quick Joy Salt "Monkey Breakfast" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5
Міцність
Quick Joy Salt "Tasty Pie" 30 ml Quick Joy Salt "Tasty Pie" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5
Міцність
Quick Joy Salt "Wild Born" 30 ml Quick Joy Salt "Wild Born" 30 ml
230.00грн 180.00грн
-22% ★5
Міцність

Сольовий нікотин та його вплив на організм: міфи та реальність

Сольовий нікотин - це новий тип нікотину, який використовується в рідинах для вейпа. Його вплив на організм часто обговорюється, і є багато міфів та помилок, пов'язаних із цим. У цій статті ми розглянемо деякі з цих міфів та реальних фактів про сольовий нікотин та його вплив на організм вейпера. А ось купити жижу для пода 30 мл 25 мг ви можете вже зараз. 

Міф №1: Сольовий нікотин є більш шкідливим, ніж звичайний нікотин. 

Реальність: Сольовий нікотин не є більш шкідливим, ніж звичайний нікотин. Він виходить шляхом з'єднання нікотину з кислими солями, що дозволяє збільшити його ефективність та зменшити кількість нікотину, яку потрібно використовувати для отримання тієї ж дози.

 Міф №2: Сольовий нікотин викликає сильнішу залежність, ніж звичайний нікотин. 

Реальність: Сольовий нікотин не викликає сильнішої залежності, ніж звичайний нікотин. Однак він може забезпечити більш швидке та ефективне задоволення потреб у нікотині, завдяки швидшому засвоєнню нікотину в організмі. 

Міф №3: Сольовий нікотин є більш токсичним, ніж звичайний нікотин.

 Реальність: Сольовий нікотин не є більш токсичним, ніж звичайний нікотин. Як і звичайний нікотин, він може бути токсичним при вживанні у великих дозах, але у звичайних дозах безпечний для вживання.

 Міф №4: Сольовий нікотин може викликати сильніші побічні ефекти, ніж звичайний нікотин.

Реальність: Сольовий нікотин може викликати ті ж побічні ефекти, що і звичайний нікотин, такі як запаморочення, нудота і головний біль. Однак він може забезпечити більш гладке та м'яке задоволення потреб у нікотині, що може зменшити ймовірність виникнення цих побічних ефектів. 

Як правильно використовувати сольові рідини для безпечного паріння? 

Для безпечного та правильного використання сольових рідин вейпера повинні дотримуватися кількох рекомендацій: 

 1. Вибір пристрою: Для використання сольових рідин потрібно вибрати відповідний пристрій, який може працювати з високим вмістом нікотину. Зазвичай рекомендується використовувати невеликі пристрої з низькою потужністю та високим опором – pod-системи. 
 2. Почніть з низької дози нікотину та поступово збільшуйте до потрібного рівня. Це дозволить уникнути можливих побічних ефектів. 
 3. Не паріть занадто часто. Краще робити короткі затяжки та робити перерви між ними.
 4.  Зберігання рідин. Рідини повинні зберігатися у прохолодному, темному та сухому місці, подалі від дітей та тварин. 
 5. Не захоплюватися: Не варто захоплюватися парінням сольових рідин і вживати їх занадто часто або у великих дозах. Це може призвести до небажаних побічних ефектів та підвищеної залежності від нікотину.

В цілому, використання сольових рідин для безпечного паріння вимагає обережності та дотримання певних рекомендацій. Якщо у вас є якісь сумніви чи питання, краще проконсультуватися з фахівцем в галузі вейпінгу або медичним працівником. А придбати якісні та дуже смачні сольові рідини ви можете тут

Поширені запитання

Компанія Vaper`s Lab закуповує компоненти для рідин виключно у офіційних імпортерів. Всі товари в інтернет-магазині відповідають заявленому опису та мають свій сертифікат якості, що підтверджує вищий ступінь очищення компонентів та відсутність шкідливих домішок.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab на даний момент відправляє товари виключно Новою Поштою,  JUSTIN, Укрпочта.

Напевно, кожен новачок ставить питання - з чого почати вивчення вейпінгу? Ще буквально недавно ніхто не знав про такий продукт як електронні сигарети. У світі за історію тютюнової індустрії з'явилося безліч замінників і способів позбутися згубної звички. Нікотинові пластирі, таблетки, жувальні гумки та мотиваційні книги – все це сприяло лише поодинокій відмови від куріння.

Але з недавніх пір на ринок вийшов новий гравець - електронна сигарета, або як її ще називають "вейп". Так з чого почати поступову відмову від аналогових сигарет разом з вашим девайсом?

Для початку слід визначити, яку рідину слід парити. Щоб це зрозуміти, потрібно знати, для яких пристроїв призначена та чи інша рідина.

Інтернет-магазин Vaper`s Lab надає якісні та авторитетні рідини для заправки електронних сигарет. У нашому асортименті можна знайти як авторські жижки, так і преміум (премки). Вся наша продукція має сертифікати якості та виготовляється у найсуворіших санітарних умовах. У нас ви зможете знайти продукцію таких брендів як:


 • HYSTERIA
 • Quick Joy
 • Native Flavour
 • Vaper`s Lab
 • XVAPE
 • BIG BOY
 • ULL
 • ZEN
 • TOP DRINK
 • TWINS
 • SOUTH BRIDGE
 • Saltex
 • Just salt
 • Geek Out
 • Vape Era
 • Dreamer


Також слід зазначити, що наш асортимент регулярно розширюється і в наявності з'являються нові цікаві та смачні жижки для ваших девайсів. Слідкуйте за новинками на нашому сайті, або ж підписуйтесь на нас у соціальних мережах ( FB, Instagram).