☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Топовий дріт для вейпів Фехраль (кантал), Нержавіюча сталь (нержа, ss), Ніхром

Nichrome  5м Nichrome 5м
15.00грн
★5 Закінчився
Диаметр
Kanthal 5м Kanthal 5м
15.00грн
★5 Закінчився
Диаметр

Топовий дріт для вейпів Фехраль (кантал)  

Кантал, ніхром, нержа - все це незамінні речі для перемотування вашого бака або дріпки. Інтернет-магазин Vaper`s Lab пропонує вам вибрати найбільш підходящий діаметр дроту для атомайзера, щоб ваше паріння було смачним і приємним. Багато парильників давно перестали купувати девайси, що не обслуговуються, і перейшли на бік "обслуговування". У цьому є свої плюси - економія грошей та гнучке налаштування під ваші особисті уподобання. У нас в наявності ви зможете знайти такі матеріали як:

Фехраль (кантал)

Нержавіюча сталь (нержа, ss)

Ніхром

Купити кантал, нержавійку, ніхром для перемо

Поширені запитання

найпросунуті на сьогоднішній день електронні сигарети. Вони відрізняються підвищеною потужністю, змінними акумуляторами та можливістю встановити в бак (дріпку) потужні койли. Для таких пристроїв найоптимальнішим варіантом буде рідина з відсотковим співвідношенням гліцерину і пропіленгліколю 70/30, така варіація даватиме велику кількість пари і удар по горлу буде набагато слабкішим, ніж при 50/50 варіації. На нашому сайті Vaper`s Lab ви зможете придбати рідину з будь-яким відповідним для вас відсотковим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю.

наступне покоління пристроїв, які відрізняються від попередніх потужнішою силою струму, ємністю акумулятора і можливістю використовувати рідини з різним співвідношенням PG/VG. Для подібних типів пристроїв рекомендується використовувати рідину 60/40 у бік гліцерину, це дасть більше пари, і убезпечить ваш бак від зайвих протікань.

Ви можете замовити доставку придбаного товару кур'єром до дверей вашого будинку. Просто вкажіть у формі замовлення на сайті спосіб доставки «Адресна доставка» або при замовленні за телефоном повідомте це нашому менеджеру.