☎+380502701869 ☎+380509800593
Telegram VapersLab
Instagram VapersLab

Замовити доставку одноразової системи SOAK в Києві

330.00грн
New ★5 Закінчився
330.00грн
New ★5 Закінчився
330.00грн
New ★5 Закінчився
330.00грн
New ★4 Закінчився
330.00грн
New ★5 Закінчився
330.00грн
New ★4 Закінчився
330.00грн
New ★5 Закінчився
330.00грн
New ★4 Закінчився

Одноразова електронна pod-система SOAK у Києві

Багато вейперів чекали на цю новинку і нарешті ми можемо вам її представити - одноразова електронна сигарета - pod-система від компанії SOAK. Стиль, висока якість, приголомшливі смаки та економічність в одному пристрої. Якщо ви хочете спробувати достойну продукцію, то радимо ознайомитися з цією електронкою. Кількість затяжок - 1500. Але хочемо відзначити, що переваг у SOAK набагато більше, ніж можна собі уявити. До них ми віднесемо:

 • Практичність та висока якість корпусу. Він виконаний із надійного алюмінію, а для приємного ефекту зробили софт тач покриття.
 • Випарник не підведе в роботі – рідина в ньому зберігається надійно, ніяких протікань чи пригорання жижи не може бути.
 • Яскравий дизайн, який піднімає настрій лише своїм виглядом.
 • Смаки рідин різноманітні, вражають поєднанням компонентів.
 • Завдяки сольовому нікотину рідина втамовує нікотиновий голод швидко та ефективно.
 • Удар по горлу відсутній, цю перевагу також записуємо завдяки сольовому нікотину.
 • Безпека складу, всі компоненти не зможуть нашкодити здоров'ю вейпера.
 • Пристрій прослужить довго, поки рідина в ньому не закінчиться.Портативність та максимальний комфорт – ви можете взяти з собою цю електронку куди завгодно.

Як користуватись одноразовою електронною сигаретою від SOAK?

Синоніми pod-системи SOAK - це комфорт, зручність та легкість у використанні. Вам не потрібно мати спеціальних знань у сфері вейпінгу для того, щоб почати парити. Ви купуєте пристрій, розпаковуєте його і робите затягування. Жодних налаштувань, все супер просто і дуже зручно. Заправка відразу починає нагріватися, і можете скористатися електронкою. Зберігати ви її також можете де вам зручно - в кишені, сумці, машині і т.д. Якщо масивний мод необхідно дуже обережно носити, щоб не пошкодити його або щоб не полилася жижа з випарника, то у випадку з системою SOAK ніяких складнощів.

Pod-система SOAK відноситься до відкритого або закритого типу малопотужних електронних сигарет?

Перш ніж відповісти на це питання, давайте з вами розберемося, що таке закриті та відкриті pod-системи. Маломощні електронні сигарети відкритого типу – це пристрої, які потребують самостійного обслуговування від вейпера чи фахівця у цій сфері. Тобто вам необхідно купувати рідину окремо або готувати її самостійно та заправляти у випарник. А також своєчасно чистити, перебирати та постійно доглядати, щоб жижа не заливалася в акумулятор, і в цілому пристрій прослужив вам довше. Ці поди складніші у використанні, але підходять тим вейперам, які не планують часто змінювати електронну сигарету, а краще вдосконалюватимуть ту, що є.

Закриті поди підходять тим, хто зовсім не хоче морочитися, додатково купувати рідини, розхідники та інші деталі. Цей варіант для тих, хто хоче парити легко. Нічого міняти та обслуговувати не потрібно. Ваша електронна сигарета призначена для певної кількості затяжок і після того, як жижа у випарнику закінчиться, необхідно придбати нову одноразову сигарету. Так ви можете пробувати різні смаки, які пропонує вам виробник і насолоджуватися парінням. Саме тому pod-системи SOAK відносяться до закритого типу, користуватися ними максимально просто – робіть затяжку, а пристрій почне нагрівати заправку.

Технічні характеристики одноразової електронної сигарети від SOAK

 • Градація міцності нікотину – 20 мг/мл (найлегша жижа, міцність якої відчувається слабко, але у результаті все одно якісно насичує організм нікотином)
 • Вид нікотину – salt
 • Місткість акумулятора – 850 мАг
 • Кількість затяжок - 1500 
 • Тип акумулятора – вбудований
 • Метал корпусу – алюміній із покриттям soft touch

Інтернет-магазин Vaper`s Lab пропонує вам якісну продукцію від найкращих виробників. Ми швидко обробляємо замовлення та відправляємо їх у будь-яку точку України. На цій сторінці Ви можете замовити одноразову електронну сигарету SOAK. З усіма смаками можна ознайомитись тут.